Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Чернівці-Донецьк

Деталі рейсу

Регулярність: щоденно

Номер прямого рейсу: 699

Номер зворотього рейсу: 700

Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km)
Кам'янець-Подільський 15:55 16:00 93 📌
Хмельницький 18:20 18:35 201 📌
Вінниця (2) 312 📌
Вінниця (1) 20:45 21:00 318 📌
Умань 23:35 23:45 478 📌
Кіровоград 02:35 02:45 653 📌
Кривий Ріг 05:25 05:30 770 📌
Дніпропетровськ 07:50 08:20 911 📌
Павлоград 09:40 09:45 992 📌
Красноармійськ 11:40 11:45 1109 📌
Донецьк (західний) 12:40 1163 📌
Чернівці 14:05 0 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Кам'янець-Подільський
🕑 15:55 - 16:00
93 км

🏠 2. Хмельницький
🕑 18:20 - 18:35
201 км

🏠 3. Вінниця (2)
312 км

🏠 4. Вінниця (1)
🕑 20:45 - 21:00
318 км

🏠 5. Умань
🕑 23:35 - 23:45
478 км

🏠 6. Кіровоград
🕑 02:35 - 02:45
653 км

🏠 7. Кривий Ріг
🕑 05:25 - 05:30
770 км

🏠 8. Дніпропетровськ
🕑 07:50 - 08:20
911 км

🏠 9. Павлоград
🕑 09:40 - 09:45
992 км

🏠 10. Красноармійськ
🕑 11:40 - 11:45
1109 км

🏠 11. Донецьк (західний)
🕑 12:40
1163 км

🏠 12. Чернівці
🕑 14:05
0 км