Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Миколаїв-Слов"янськ

Деталі рейсу

Регулярність: щоденно

Номер прямого рейсу: 775

Номер зворотього рейсу: 776

Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km)
Миколаїв Миколаївський Міжміський Товокзал 15:50 16:00 10 📌
Баштанка (баштанка-південна) 17:25 17:30 80 📌
Новий Буг (новобузька) 18:00 18:10 111 📌
Казанка (казанківська) 18:40 18:45 140 📌
Кривий Ріг (кривий ріг ) 19:40 19:50 192 📌
Софіївка (софіївка) 20:30 229 📌
Дніпро (дніпро ц) 22:15 22:45 333 📌
Павлоград (павлоград) 00:20 00:25 414 📌
Петропавлівка (петропавлівка) 01:25 469 📌
Покровськ (красноармійськ) 02:35 02:40 530 📌
Костянтинівка 03:45 03:50 587
Краматорськ "краматорськ 04:25 04:30 688 📌
Слов"янськ "слов"янськ 04:45 629
Миколаїв (оріон) 15:30 0 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Миколаїв Миколаївський Міжміський Товокзал
🕑 15:50 - 16:00
10 км

🏠 2. Баштанка (баштанка-південна)
🕑 17:25 - 17:30
80 км

🏠 3. Новий Буг (новобузька)
🕑 18:00 - 18:10
111 км

🏠 4. Казанка (казанківська)
🕑 18:40 - 18:45
140 км

🏠 5. Кривий Ріг (кривий ріг )
🕑 19:40 - 19:50
192 км

🏠 6. Софіївка (софіївка)
🕑 20:30
229 км

🏠 7. Дніпро (дніпро ц)
🕑 22:15 - 22:45
333 км

🏠 8. Павлоград (павлоград)
🕑 00:20 - 00:25
414 км

🏠 9. Петропавлівка (петропавлівка)
🕑 01:25
469 км

🏠 10. Покровськ (красноармійськ)
🕑 02:35 - 02:40
530 км

🏠 11. Костянтинівка
🕑 03:45 - 03:50
587 км

🏠 12. Краматорськ "краматорськ
🕑 04:25 - 04:30
688 км

🏠 13. Слов"янськ "слов"янськ
🕑 04:45
629 км

🏠 14. Миколаїв (оріон)
🕑 15:30
0 км