Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Одеса-Луганськ

Деталі рейсу

Регулярність: щоденно

Номер прямого рейсу: 791

Номер зворотього рейсу: 792

Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km)
Одеса (одеса) 14:20 14:40 6 📌
Коблеве 15:45 15:50 63 📌
Миколаїв 17:20 17:30 144 📌
Новий Буг 19:15 19:20 245 📌
Кривий Ріг 20:40 21:00 326 📌
Дніпропетровськ Ц 23:20 23:30 467 📌
Павлоград 01:00 01:05 554 📌
Красноармійськ Тз 03:05 03:10 671 📌
Донецьк (західний) 03:50 04:00 725 📌
Горлівка 04:40 04:45 769 📌
Дебальцеве 05:33 05:38 812 📌
Алчевськ 06:15 06:20 852 📌
Луганськ (на залізничному вокзалі) 06:55 06:58 890 📌
Луганськ (1) 07:10 899 📌
Одеса (привокзальна) 14:00 0 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Одеса (одеса)
🕑 14:20 - 14:40
6 км

🏠 2. Коблеве
🕑 15:45 - 15:50
63 км

🏠 3. Миколаїв
🕑 17:20 - 17:30
144 км

🏠 4. Новий Буг
🕑 19:15 - 19:20
245 км

🏠 5. Кривий Ріг
🕑 20:40 - 21:00
326 км

🏠 6. Дніпропетровськ Ц
🕑 23:20 - 23:30
467 км

🏠 7. Павлоград
🕑 01:00 - 01:05
554 км

🏠 8. Красноармійськ Тз
🕑 03:05 - 03:10
671 км

🏠 9. Донецьк (західний)
🕑 03:50 - 04:00
725 км

🏠 10. Горлівка
🕑 04:40 - 04:45
769 км

🏠 11. Дебальцеве
🕑 05:33 - 05:38
812 км

🏠 12. Алчевськ
🕑 06:15 - 06:20
852 км

🏠 13. Луганськ (на залізничному вокзалі)
🕑 06:55 - 06:58
890 км

🏠 14. Луганськ (1)
🕑 07:10
899 км

🏠 15. Одеса (привокзальна)
🕑 14:00
0 км