Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Малин - Хмільник

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-18

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: БЕРДИЧІВ

Телефон автостанції БЕРДИЧІВ: (04143) 2-13-31

Станом на: 9/21/2022

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Малин 05:20 0 📌
Нянівка 05:40 05:41 16 29.00 📌
Облітки 05:48 05:49 22 40.00 📌
Потіївка 05:57 05:59 28 51.00 📌
Нераж 06:08 06:09 37 65.00 📌
Жадьки 06:19 06:20 47 84.00 📌
Браженка 06:25 06:26 49 87.00 📌
Очеретянка 06:33 06:34 55 96.00 📌
Черняхів 06:50 06:55 65 118.00 📌
Житомир 07:25 07:40 90 162.00 📌
Бердичів 08:50 08:55 134 246.00 📌
Райгородок 09:10 09:15 154 246.00 📌
Петриківці 09:40 09:41 168 246.00 📌
Уланів 10:15 10:16 178 246.00 📌
Зозуленці 10:25 10:26 186 246.00
Хмільник 10:40 199 246.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Малин
🕑 05:20
0 км

🏠 2. Нянівка
🕑 05:40 - 05:41
16 км
29.00 грн
🏠 3. Облітки
🕑 05:48 - 05:49
22 км
40.00 грн
🏠 4. Потіївка
🕑 05:57 - 05:59
28 км
51.00 грн
🏠 5. Нераж
🕑 06:08 - 06:09
37 км
65.00 грн
🏠 6. Жадьки
🕑 06:19 - 06:20
47 км
84.00 грн
🏠 7. Браженка
🕑 06:25 - 06:26
49 км
87.00 грн
🏠 8. Очеретянка
🕑 06:33 - 06:34
55 км
96.00 грн
🏠 9. Черняхів
🕑 06:50 - 06:55
65 км
118.00 грн
🏠 10. Житомир
🕑 07:25 - 07:40
90 км
162.00 грн
🏠 11. Бердичів
🕑 08:50 - 08:55
134 км
246.00 грн
🏠 12. Райгородок
🕑 09:10 - 09:15
154 км
246.00 грн
🏠 13. Петриківці
🕑 09:40 - 09:41
168 км
246.00 грн
🏠 14. Уланів
🕑 10:15 - 10:16
178 км
246.00 грн
🏠 15. Зозуленці
🕑 10:25 - 10:26
186 км
246.00 грн
🏠 16. Хмільник
🕑 10:40
199 км
246.00 грн
0.0/0