Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Малин - Вінниця 1

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-18

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: БЕРДИЧІВ

Телефон автостанції БЕРДИЧІВ: (04143) 2-13-31

Станом на: 9/21/2022

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Малин 06:00 0 📌
Радомишль 06:50 06:55 33 58.00 📌
Кочерів 07:20 07:21 53 96.00 📌
Коростишів 07:42 07:50 74 133.00 📌
Житомир 08:25 08:35 101 184.00 📌
Бердичів 09:40 09:45 145 246.00 📌
Махнівка 10:10 10:12 166 246.00
Перемога 10:25 10:27 177 246.00 📌
Радівка 10:35 10:36 184 246.00 📌
Корделівка 10:45 10:47 192 246.00 📌
Калинівка 10:57 11:02 200 246.00 📌
Вінниця (1) 11:32 226 246.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Малин
🕑 06:00
0 км

🏠 2. Радомишль
🕑 06:50 - 06:55
33 км
58.00 грн
🏠 3. Кочерів
🕑 07:20 - 07:21
53 км
96.00 грн
🏠 4. Коростишів
🕑 07:42 - 07:50
74 км
133.00 грн
🏠 5. Житомир
🕑 08:25 - 08:35
101 км
184.00 грн
🏠 6. Бердичів
🕑 09:40 - 09:45
145 км
246.00 грн
🏠 7. Махнівка
🕑 10:10 - 10:12
166 км
246.00 грн
🏠 8. Перемога
🕑 10:25 - 10:27
177 км
246.00 грн
🏠 9. Радівка
🕑 10:35 - 10:36
184 км
246.00 грн
🏠 10. Корделівка
🕑 10:45 - 10:47
192 км
246.00 грн
🏠 11. Калинівка
🕑 10:57 - 11:02
200 км
246.00 грн
🏠 12. Вінниця (1)
🕑 11:32
226 км
246.00 грн
0.0/0