Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Хмільник - Малин

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-18

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: БЕРДИЧІВ

Телефон автостанції БЕРДИЧІВ: (04143) 2-13-31

Станом на: 9/21/2022

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Хмільник 12:20 0 📌
Уланів 12:21 12:22 21 36.00 📌
Бердичів 13:15 13:20 65 118.00 📌
Житомир 14:25 14:40 109 194.00 📌
Черняхів 15:15 15:20 134 246.00 📌
Очеретянка 15:36 15:37 144 246.00 📌
Браженка 15:46 15:47 150 246.00 📌
Жадьки 15:50 15:51 152 246.00 📌
Нераж 16:05 16:06 162 246.00 📌
Потіївка 16:15 16:20 171 246.00 📌
Облітки 16:31 16:32 177 246.00 📌
Нянівка 16:42 16:43 183 246.00 📌
Малин 17:10 199 246.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Хмільник
🕑 12:20
0 км

🏠 2. Уланів
🕑 12:21 - 12:22
21 км
36.00 грн
🏠 3. Бердичів
🕑 13:15 - 13:20
65 км
118.00 грн
🏠 4. Житомир
🕑 14:25 - 14:40
109 км
194.00 грн
🏠 5. Черняхів
🕑 15:15 - 15:20
134 км
246.00 грн
🏠 6. Очеретянка
🕑 15:36 - 15:37
144 км
246.00 грн
🏠 7. Браженка
🕑 15:46 - 15:47
150 км
246.00 грн
🏠 8. Жадьки
🕑 15:50 - 15:51
152 км
246.00 грн
🏠 9. Нераж
🕑 16:05 - 16:06
162 км
246.00 грн
🏠 10. Потіївка
🕑 16:15 - 16:20
171 км
246.00 грн
🏠 11. Облітки
🕑 16:31 - 16:32
177 км
246.00 грн
🏠 12. Нянівка
🕑 16:42 - 16:43
183 км
246.00 грн
🏠 13. Малин
🕑 17:10
199 км
246.00 грн
0.0/0