Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Вінниця 1 - Малин

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-18

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: БЕРДИЧІВ

Телефон автостанції БЕРДИЧІВ: (04143) 2-13-31

Станом на: 9/21/2022

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Вінниця (1) 13:00 0 📌
Калинівка 13:30 13:35 26 47.00 📌
Корделівка 13:45 13:47 34 62.00 📌
Радівка 13:56 13:57 41 73.00 📌
Перемога 14:05 14:06 52 96.00 📌
Махнівка 14:19 14:25 59 104.00
Бердичів 14:45 14:50 80 148.00 📌
Житомир 16:20 16:30 124 228.00 📌
Коростишів 17:05 17:10 151 246.00 📌
Кочерів 17:31 17:32 172 246.00 📌
Радомишль 17:57 18:02 192 246.00 📌
Малин 18:52 225 246.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Вінниця (1)
🕑 13:00
0 км

🏠 2. Калинівка
🕑 13:30 - 13:35
26 км
47.00 грн
🏠 3. Корделівка
🕑 13:45 - 13:47
34 км
62.00 грн
🏠 4. Радівка
🕑 13:56 - 13:57
41 км
73.00 грн
🏠 5. Перемога
🕑 14:05 - 14:06
52 км
96.00 грн
🏠 6. Махнівка
🕑 14:19 - 14:25
59 км
104.00 грн
🏠 7. Бердичів
🕑 14:45 - 14:50
80 км
148.00 грн
🏠 8. Житомир
🕑 16:20 - 16:30
124 км
228.00 грн
🏠 9. Коростишів
🕑 17:05 - 17:10
151 км
246.00 грн
🏠 10. Кочерів
🕑 17:31 - 17:32
172 км
246.00 грн
🏠 11. Радомишль
🕑 17:57 - 18:02
192 км
246.00 грн
🏠 12. Малин
🕑 18:52
225 км
246.00 грн
0.0/0