Рейс: Ужгород - Ірлява(Чабанівка)#

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів

Автобусний рейс

Ужгород - Ірлява(Чабанівка)#

Деталі рейсу

Автобус: РУТА 20 -

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: інформація відсутня

Показати інші рейси в місті: Ужгород

Телефон автостанції Ужгород: 03122-32127

Станом на: 2020.09.30





Ввічливість водія: 0

Чистота: 0

Музика в салоні: 0

Комфортність: 0

Манера водіння: 0

search
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
УЖГОРОД 12:15 0 location_on
БАРВІНОК 12:30 12:31 0 location_on
ВЕЛИКІ ЛАЗИ 12:38 12:39 0 location_on
ГЛИБОКЕ 12:42 12:43 0 location_on
НИЖНЄ СОЛОТВИНО 12:46 12:47 0 location_on
ВОВКОВЕ 12:50 12:51 0 location_on
СЕРЕДНЄ 12:55 12:56 22 21 location_on
АНДРІЇВКА 13:05 13:06 27 26 location_on
ІРЛЯВА 13:19 13:20 30 26 location_on
ІРЛЯВА 13:25 33 30 location_on
store1. УЖГОРОД
call_received12:15
0 км

store2. БАРВІНОК
call_made12:30 call_received12:31
0 км

store3. ВЕЛИКІ ЛАЗИ
call_made12:38 call_received12:39
0 км

store4. ГЛИБОКЕ
call_made12:42 call_received12:43
0 км

store5. НИЖНЄ СОЛОТВИНО
call_made12:46 call_received12:47
0 км

store6. ВОВКОВЕ
call_made12:50 call_received12:51
0 км

store7. СЕРЕДНЄ
call_made12:55 call_received12:56
22 км
20.70 грн
store8. АНДРІЇВКА
call_made13:05 call_received13:06
27 км
25.30 грн
store9. ІРЛЯВА
call_made13:19 call_received13:20
30 км
25.30 грн
store10. ІРЛЯВА
call_made13:25
33 км
29.90 грн
Давайте збудуємо карту маршрутів разом. Якщо ви знайшли помилку і ваше містечко знаходиться в іншому місці, повідомте нас і ми виправимо помилку.