Рейс: Ужгород - Ірлява(Чабанівка)#

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів

Автобусний рейс

Ужгород - Ірлява(Чабанівка)#

Деталі рейсу

Автобус: РУТА 20

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: інформація відсутня

Показати інші рейси в місті: Ужгород

Телефон автостанції Ужгород: 03122-32127

Станом на: 2020.09.30





Ввічливість водія: 0

Чистота: 0

Музика в салоні: 0

Комфортність: 0

Манера водіння: 0

search
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
УЖГОРОД 15:50 0 location_on
БАРВІНОК 16:07 16:08 0 location_on
ВЕЛИКІ ЛАЗИ 16:13 16:14 0 location_on
ГЛИБОКЕ 16:20 16:21 0 location_on
НИЖНЄ СОЛОТВИНО 16:31 16:32 0 location_on
ВОВКОВЕ 16:35 16:36 0 location_on
СЕРЕДНЄ 16:41 16:42 22 21 location_on
АНДРІЇВКА 16:50 16:51 27 26 location_on
ІРЛЯВА 16:55 16:56 30 26 location_on
ІРЛЯВА 17:01 33 30 location_on
store1. УЖГОРОД
call_received15:50
0 км

store2. БАРВІНОК
call_made16:07 call_received16:08
0 км

store3. ВЕЛИКІ ЛАЗИ
call_made16:13 call_received16:14
0 км

store4. ГЛИБОКЕ
call_made16:20 call_received16:21
0 км

store5. НИЖНЄ СОЛОТВИНО
call_made16:31 call_received16:32
0 км

store6. ВОВКОВЕ
call_made16:35 call_received16:36
0 км

store7. СЕРЕДНЄ
call_made16:41 call_received16:42
22 км
20.70 грн
store8. АНДРІЇВКА
call_made16:50 call_received16:51
27 км
25.30 грн
store9. ІРЛЯВА
call_made16:55 call_received16:56
30 км
25.30 грн
store10. ІРЛЯВА
call_made17:01
33 км
29.90 грн
Давайте збудуємо карту маршрутів разом. Якщо ви знайшли помилку і ваше містечко знаходиться в іншому місці, повідомте нас і ми виправимо помилку.