Рейс: Ужгород - Ірлява(Чабанівка)#

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів

Автобусний рейс

Ужгород - Ірлява(Чабанівка)#

Деталі рейсу

Автобус: РУТА 20 -

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 95%

Показати інші рейси в місті: Ужгород

Телефон автостанції Ужгород: 03122-32127

Станом на: 2020.09.30





Ввічливість водія: 0

Чистота: 0

Музика в салоні: 0

Комфортність: 0

Манера водіння: 0

search
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
УЖГОРОД 17:30 0 location_on
БАРВІНОК 17:40 17:41 0 location_on
ВЕЛИКІ ЛАЗИ 17:48 17:49 0 location_on
ГЛИБОКЕ 17:52 17:53 0 location_on
НИЖНЄ СОЛОТВИНО 17:56 17:57 0 location_on
ВОВКОВЕ 18:00 18:01 0 location_on
СЕРЕДНЄ 18:05 18:06 22 21 location_on
АНДРІЇВКА 18:15 18:16 27 26 location_on
ІРЛЯВА 18:20 18:21 30 26 location_on
ІРЛЯВА 18:26 33 30 location_on
store1. УЖГОРОД
call_received17:30
0 км

store2. БАРВІНОК
call_made17:40 call_received17:41
0 км

store3. ВЕЛИКІ ЛАЗИ
call_made17:48 call_received17:49
0 км

store4. ГЛИБОКЕ
call_made17:52 call_received17:53
0 км

store5. НИЖНЄ СОЛОТВИНО
call_made17:56 call_received17:57
0 км

store6. ВОВКОВЕ
call_made18:00 call_received18:01
0 км

store7. СЕРЕДНЄ
call_made18:05 call_received18:06
22 км
20.70 грн
store8. АНДРІЇВКА
call_made18:15 call_received18:16
27 км
25.30 грн
store9. ІРЛЯВА
call_made18:20 call_received18:21
30 км
25.30 грн
store10. ІРЛЯВА
call_made18:26
33 км
29.90 грн
Давайте збудуємо карту маршрутів разом. Якщо ви знайшли помилку і ваше містечко знаходиться в іншому місці, повідомте нас і ми виправимо помилку.