Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Мелітополь - Кьольн

Деталі рейсу

Автобус: М3--ІІІ

Дні відправлення: ВТЧТСБ

Регулярність: 29

Показати інші рейси в місті: ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Телефон автостанції ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: 0382-789357,789355,79-93-55

Станом на: 5/19/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Мелітополь 05:00 0 📌
Запоріжжя 06:40 06:45 126 📌
Дніпро 08:05 08:15 218 📌
Харків 10:45 10:50 428
Полтава 12:45 12:50 572 📌
Кременчук 14:15 14:20 686 📌
Олександрія 15:10 15:15 744 📌
Кропивницький 16:20 16:30 820 📌
Херсон 20:35 20:45 1059
Миколаїв 21:50 22:00 1122 📌
Одеса 23:50 1247 📌
Умань 04:15 04:20 1521 📌
Вінниця 06:30 06:40 1682 📌
Хмельницький 08:20 08:30 1802 📌
Тернопіль 09:55 10:00 1927 📌
Львів 11:35 11:45 2062 📌
Краківець (кпп) 12:45 13:45 2133 📌
Корчова (кпп) 12:45 13:45 2134
Згожелець (кпп) 22:45 22:45 2824 📌
Герліц (кпп) 22:45 22:45 2825
Дрезден 00:05 00:15 2934 📌
Лейпціг 01:15 01:15 3054
Котбус 02:10 02:15 3070 3600.00 📌
Берлін 04:10 04:15 3237 3600.00 📌
Магдебург 06:25 06:30 3393 3600.00 📌
Брауншвейг 07:55 08:00 3490 3600.00
Гановер 08:55 09:00 3557 3600.00 📌
Бремен 11:10 11:15 3786 3600.00 📌
Гамбург 12:15 12:15 3912 3600.00
Оснабрюк 13:10 13:15 3975 3800.00 📌
Белефельд 14:10 14:15 4009 3800.00
Мюнстер 15:40 15:45 4079 3800.00 📌
Дортмунд 16:40 16:45 4148 4000.00 📌
Ессен 17:25 17:30 4187 4000.00 📌
Дюссельдорф 18:10 18:15 4225 4000.00 📌
Кьольн 19:00 4267 4000.00
Розклад зупинок
🏠 1. Мелітополь
🕑 05:00
0 км

🏠 2. Запоріжжя
🕑 06:40 - 06:45
126 км

🏠 3. Дніпро
🕑 08:05 - 08:15
218 км

🏠 4. Харків
🕑 10:45 - 10:50
428 км

🏠 5. Полтава
🕑 12:45 - 12:50
572 км

🏠 6. Кременчук
🕑 14:15 - 14:20
686 км

🏠 7. Олександрія
🕑 15:10 - 15:15
744 км

🏠 8. Кропивницький
🕑 16:20 - 16:30
820 км

🏠 9. Херсон
🕑 20:35 - 20:45
1059 км

🏠 10. Миколаїв
🕑 21:50 - 22:00
1122 км

🏠 11. Одеса
🕑 23:50
1247 км

🏠 12. Умань
🕑 04:15 - 04:20
1521 км

🏠 13. Вінниця
🕑 06:30 - 06:40
1682 км

🏠 14. Хмельницький
🕑 08:20 - 08:30
1802 км

🏠 15. Тернопіль
🕑 09:55 - 10:00
1927 км

🏠 16. Львів
🕑 11:35 - 11:45
2062 км

🏠 17. Краківець (кпп)
🕑 12:45 - 13:45
2133 км

🏠 18. Корчова (кпп)
🕑 12:45 - 13:45
2134 км

🏠 19. Згожелець (кпп)
🕑 22:45 - 22:45
2824 км

🏠 20. Герліц (кпп)
🕑 22:45 - 22:45
2825 км

🏠 21. Дрезден
🕑 00:05 - 00:15
2934 км

🏠 22. Лейпціг
🕑 01:15 - 01:15
3054 км

🏠 23. Котбус
🕑 02:10 - 02:15
3070 км
3600.00 грн
🏠 24. Берлін
🕑 04:10 - 04:15
3237 км
3600.00 грн
🏠 25. Магдебург
🕑 06:25 - 06:30
3393 км
3600.00 грн
🏠 26. Брауншвейг
🕑 07:55 - 08:00
3490 км
3600.00 грн
🏠 27. Гановер
🕑 08:55 - 09:00
3557 км
3600.00 грн
🏠 28. Бремен
🕑 11:10 - 11:15
3786 км
3600.00 грн
🏠 29. Гамбург
🕑 12:15 - 12:15
3912 км
3600.00 грн
🏠 30. Оснабрюк
🕑 13:10 - 13:15
3975 км
3800.00 грн
🏠 31. Белефельд
🕑 14:10 - 14:15
4009 км
3800.00 грн
🏠 32. Мюнстер
🕑 15:40 - 15:45
4079 км
3800.00 грн
🏠 33. Дортмунд
🕑 16:40 - 16:45
4148 км
4000.00 грн
🏠 34. Ессен
🕑 17:25 - 17:30
4187 км
4000.00 грн
🏠 35. Дюссельдорф
🕑 18:10 - 18:15
4225 км
4000.00 грн
🏠 36. Кьольн
🕑 19:00
4267 км
4000.00 грн
0.0/0