Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Франкфурт-На-Майні - Мелітополь

Деталі рейсу

Автобус: НЕОПЛАН 316SH

Дні відправлення: ПННД

Регулярність: 0

Показати інші рейси в місті: ТЕРНОПІЛЬ

Телефон автостанції ТЕРНОПІЛЬ: 0352-236356

Станом на: 5/19/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Франкфурт-На-Майні 04:45 0 📌
Мангейм 05:40 05:45 85
Карлсруе 06:40 06:45 152 📌
Пфорцхайм 07:25 07:30 182
Гайльбронн 08:25 08:30 262
Штутгарт 09:10 09:15 316 📌
Ульм 10:25 10:30 407 📌
Аугсбург 11:25 11:30 492 📌
Мюнхен 12:25 12:30 572 📌
Регенсбург 13:55 14:00 697 📌
Нюрнберг 15:15 15:20 809 📌
Байройт 16:30 16:35 898
Вюрцбург 18:25 18:30 1050 📌
Фульда 19:50 19:55 1159
Бад Герсфельд 20:35 20:40 1202
Айзенах 21:30 21:35 1258 📌
Ерфурт 22:30 22:35 1328 📌
Єна 23:15 23:20 1378 📌
Гера 00:05 1421 📌
Хемніц 00:55 01:00 1491 📌
Дрезден 02:00 02:05 1571 📌
Герліц 03:30 03:30 1677
Краківець 15:30 16:30 2345 📌
Львів 17:30 17:35 2420 📌
Тернопіль 19:10 19:15 2549 📌
Хмельницький 20:40 20:45 2660 📌
Вінниця 22:30 22:35 2781 📌
Умань 00:50 00:55 2942 📌
Одеса 05:05 05:15 3225 📌
Миколаїв 07:10 07:15 3358 📌
Херсон 08:25 08:30 3429
Кропивницький 12:40 12:45 3672 📌
Олександрія 13:55 14:00 3748 📌
Кременчук 14:50 14:55 3808 📌
Полтава 16:20 16:25 3921 📌
Харків 18:20 18:25 4064
Дніпро 21:00 21:05 4288 📌
Запоріжжя 22:25 22:30 4373 📌
Мелітополь 00:15 4500 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Франкфурт-На-Майні
🕑 04:45
0 км

🏠 2. Мангейм
🕑 05:40 - 05:45
85 км

🏠 3. Карлсруе
🕑 06:40 - 06:45
152 км

🏠 4. Пфорцхайм
🕑 07:25 - 07:30
182 км

🏠 5. Гайльбронн
🕑 08:25 - 08:30
262 км

🏠 6. Штутгарт
🕑 09:10 - 09:15
316 км

🏠 7. Ульм
🕑 10:25 - 10:30
407 км

🏠 8. Аугсбург
🕑 11:25 - 11:30
492 км

🏠 9. Мюнхен
🕑 12:25 - 12:30
572 км

🏠 10. Регенсбург
🕑 13:55 - 14:00
697 км

🏠 11. Нюрнберг
🕑 15:15 - 15:20
809 км

🏠 12. Байройт
🕑 16:30 - 16:35
898 км

🏠 13. Вюрцбург
🕑 18:25 - 18:30
1050 км

🏠 14. Фульда
🕑 19:50 - 19:55
1159 км

🏠 15. Бад Герсфельд
🕑 20:35 - 20:40
1202 км

🏠 16. Айзенах
🕑 21:30 - 21:35
1258 км

🏠 17. Ерфурт
🕑 22:30 - 22:35
1328 км

🏠 18. Єна
🕑 23:15 - 23:20
1378 км

🏠 19. Гера
🕑 00:05
1421 км

🏠 20. Хемніц
🕑 00:55 - 01:00
1491 км

🏠 21. Дрезден
🕑 02:00 - 02:05
1571 км

🏠 22. Герліц
🕑 03:30 - 03:30
1677 км

🏠 23. Краківець
🕑 15:30 - 16:30
2345 км

🏠 24. Львів
🕑 17:30 - 17:35
2420 км

🏠 25. Тернопіль
🕑 19:10 - 19:15
2549 км

🏠 26. Хмельницький
🕑 20:40 - 20:45
2660 км

🏠 27. Вінниця
🕑 22:30 - 22:35
2781 км

🏠 28. Умань
🕑 00:50 - 00:55
2942 км

🏠 29. Одеса
🕑 05:05 - 05:15
3225 км

🏠 30. Миколаїв
🕑 07:10 - 07:15
3358 км

🏠 31. Херсон
🕑 08:25 - 08:30
3429 км

🏠 32. Кропивницький
🕑 12:40 - 12:45
3672 км

🏠 33. Олександрія
🕑 13:55 - 14:00
3748 км

🏠 34. Кременчук
🕑 14:50 - 14:55
3808 км

🏠 35. Полтава
🕑 16:20 - 16:25
3921 км

🏠 36. Харків
🕑 18:20 - 18:25
4064 км

🏠 37. Дніпро
🕑 21:00 - 21:05
4288 км

🏠 38. Запоріжжя
🕑 22:25 - 22:30
4373 км

🏠 39. Мелітополь
🕑 00:15
4500 км

0.0/0