Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Мелітополь - Кельн

Деталі рейсу

Автобус: НЕОПЛАН 316SH

Дні відправлення: ВТЧТСБ

Регулярність: 50

Показати інші рейси в місті: ТЕРНОПІЛЬ

Телефон автостанції ТЕРНОПІЛЬ: 0352-236356

Станом на: 5/22/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Мелітополь 08:00 0 📌
Запоріжжя 09:40 09:45 126 📌
Дніпро 11:05 11:15 211 📌
Харків 13:45 13:50 428
Полтава 15:45 15:50 573 📌
Кременчук 17:15 17:20 686 📌
Олександрія 18:10 18:15 744 📌
Кропивницький 19:20 19:30 814 📌
Херсон 23:35 23:45 1059
Миколаїв 00:50 01:00 1128 📌
Одеса 02:50 03:00 1261 📌
Умань 07:15 07:20 1536 📌
Вінниця 09:30 09:40 1696 📌
Хмельницький 11:20 11:30 1815 📌
Тернопіль 12:55 13:00 1927 📌
Львів 14:35 14:45 2054 📌
Краківець 15:45 16:45 2124 📌
Дрезден 03:05 03:15 2934 3513.00 📌
Лейпциг 05:30 05:30 3059 3513.00
Котбус 05:10 05:15 3061 3513.00 📌
Берлін 07:10 07:15 3190 3513.00 📌
Магдебург 09:25 09:30 3346 3513.00 📌
Брауншвейг 10:55 11:00 3443 3513.00
Ганновер 11:55 12:00 3509 3513.00
Бремен 14:10 14:15 3646 3513.00 📌
Гамбург 17:00 17:00 3766 3513.00
Оснабрюк 16:10 16:15 3766 3733.00 📌
Білефельд 17:10 17:15 3821 3733.00
Мюнстер 18:40 18:45 3916 3733.00 📌
Дортмунд 19:40 19:45 3984 3952.00 📌
Ессен 20:25 20:30 4022 3952.00 📌
Дюссельдорф 21:10 21:15 4058 3952.00 📌
Кельн 22:00 4103 3952.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Мелітополь
🕑 08:00
0 км

🏠 2. Запоріжжя
🕑 09:40 - 09:45
126 км

🏠 3. Дніпро
🕑 11:05 - 11:15
211 км

🏠 4. Харків
🕑 13:45 - 13:50
428 км

🏠 5. Полтава
🕑 15:45 - 15:50
573 км

🏠 6. Кременчук
🕑 17:15 - 17:20
686 км

🏠 7. Олександрія
🕑 18:10 - 18:15
744 км

🏠 8. Кропивницький
🕑 19:20 - 19:30
814 км

🏠 9. Херсон
🕑 23:35 - 23:45
1059 км

🏠 10. Миколаїв
🕑 00:50 - 01:00
1128 км

🏠 11. Одеса
🕑 02:50 - 03:00
1261 км

🏠 12. Умань
🕑 07:15 - 07:20
1536 км

🏠 13. Вінниця
🕑 09:30 - 09:40
1696 км

🏠 14. Хмельницький
🕑 11:20 - 11:30
1815 км

🏠 15. Тернопіль
🕑 12:55 - 13:00
1927 км

🏠 16. Львів
🕑 14:35 - 14:45
2054 км

🏠 17. Краківець
🕑 15:45 - 16:45
2124 км

🏠 18. Дрезден
🕑 03:05 - 03:15
2934 км
3513.00 грн
🏠 19. Лейпциг
🕑 05:30 - 05:30
3059 км
3513.00 грн
🏠 20. Котбус
🕑 05:10 - 05:15
3061 км
3513.00 грн
🏠 21. Берлін
🕑 07:10 - 07:15
3190 км
3513.00 грн
🏠 22. Магдебург
🕑 09:25 - 09:30
3346 км
3513.00 грн
🏠 23. Брауншвейг
🕑 10:55 - 11:00
3443 км
3513.00 грн
🏠 24. Ганновер
🕑 11:55 - 12:00
3509 км
3513.00 грн
🏠 25. Бремен
🕑 14:10 - 14:15
3646 км
3513.00 грн
🏠 26. Гамбург
🕑 17:00 - 17:00
3766 км
3513.00 грн
🏠 27. Оснабрюк
🕑 16:10 - 16:15
3766 км
3733.00 грн
🏠 28. Білефельд
🕑 17:10 - 17:15
3821 км
3733.00 грн
🏠 29. Мюнстер
🕑 18:40 - 18:45
3916 км
3733.00 грн
🏠 30. Дортмунд
🕑 19:40 - 19:45
3984 км
3952.00 грн
🏠 31. Ессен
🕑 20:25 - 20:30
4022 км
3952.00 грн
🏠 32. Дюссельдорф
🕑 21:10 - 21:15
4058 км
3952.00 грн
🏠 33. Кельн
🕑 22:00
4103 км
3952.00 грн
0.0/0