Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Щецин - Мелітополь

Деталі рейсу

Автобус: НЕОПЛАН 316SH

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 0

Показати інші рейси в місті: ТЕРНОПІЛЬ

Телефон автостанції ТЕРНОПІЛЬ: 0352-236356

Станом на: 5/19/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Щецин 10:50 0 📌
Гожув-Великопольський 12:15 12:20 111 📌
Свебодзін 13:15 13:30 182 📌
Зелена Гура 15:15 15:20 227 📌
Легниця 17:25 17:30 340
Вроцлав 18:50 19:00 418 📌
Катовіце 21:35 21:45 608 📌
Краків 23:45 23:55 688 📌
Жешув 02:00 02:10 854 📌
Краківець 05:05 05:50 944 📌
Львів 06:40 06:50 1014 📌
Тернопіль 08:35 08:40 1141 1850.00 📌
Хмельницький 10:25 10:30 1253 📌
Умань 14:30 14:35 1532 📌
Одеса 18:20 18:30 1807 📌
Миколаїв 20:20 20:25 1940 📌
Херсон 21:30 21:35 2009
Кропивницький 01:20 01:25 2254 📌
Олександрія 02:25 02:30 2324 📌
Кременчук 03:25 03:30 2382 📌
Полтава 05:10 05:15 2495 📌
Харків 07:15 07:25 2640
Дніпро 10:10 10:20 2857 📌
Запоріжжя 11:35 11:40 2942 📌
Мелітополь 13:30 3068 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Щецин
🕑 10:50
0 км

🏠 2. Гожув-Великопольський
🕑 12:15 - 12:20
111 км

🏠 3. Свебодзін
🕑 13:15 - 13:30
182 км

🏠 4. Зелена Гура
🕑 15:15 - 15:20
227 км

🏠 5. Легниця
🕑 17:25 - 17:30
340 км

🏠 6. Вроцлав
🕑 18:50 - 19:00
418 км

🏠 7. Катовіце
🕑 21:35 - 21:45
608 км

🏠 8. Краків
🕑 23:45 - 23:55
688 км

🏠 9. Жешув
🕑 02:00 - 02:10
854 км

🏠 10. Краківець
🕑 05:05 - 05:50
944 км

🏠 11. Львів
🕑 06:40 - 06:50
1014 км

🏠 12. Тернопіль
🕑 08:35 - 08:40
1141 км
1850.00 грн
🏠 13. Хмельницький
🕑 10:25 - 10:30
1253 км

🏠 14. Умань
🕑 14:30 - 14:35
1532 км

🏠 15. Одеса
🕑 18:20 - 18:30
1807 км

🏠 16. Миколаїв
🕑 20:20 - 20:25
1940 км

🏠 17. Херсон
🕑 21:30 - 21:35
2009 км

🏠 18. Кропивницький
🕑 01:20 - 01:25
2254 км

🏠 19. Олександрія
🕑 02:25 - 02:30
2324 км

🏠 20. Кременчук
🕑 03:25 - 03:30
2382 км

🏠 21. Полтава
🕑 05:10 - 05:15
2495 км

🏠 22. Харків
🕑 07:15 - 07:25
2640 км

🏠 23. Дніпро
🕑 10:10 - 10:20
2857 км

🏠 24. Запоріжжя
🕑 11:35 - 11:40
2942 км

🏠 25. Мелітополь
🕑 13:30
3068 км

0.0/0