Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Мелітополь - Щецин

Деталі рейсу

Автобус: НЕОПЛАН 316SH

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: ТЕРНОПІЛЬ

Телефон автостанції ТЕРНОПІЛЬ: 0352-236356

Станом на: 5/19/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Мелітополь 06:30 0 📌
Запоріжжя 08:10 08:15 126 📌
Дніпро 09:30 09:40 211 📌
Харків 12:25 12:30 428
Полтава 14:30 14:35 573 📌
Кременчук 16:10 16:15 686 📌
Олександрія 17:05 17:10 744 📌
Кропивницький 18:10 18:20 814 📌
Херсон 22:05 22:15 1059
Миколаїв 23:20 23:30 1128 📌
Одеса 01:20 01:30 1261 📌
Умань 05:15 05:20 1536 📌
Хмельницький 09:20 09:30 1815 📌
Тернопіль 11:15 11:20 1927 📌
Львів 13:05 13:30 2054 📌
Краківець 15:00 16:30 2124 📌
Жешув 18:00 18:10 2214 878.00 📌
Краків 20:20 20:30 2380 1152.00 📌
Катовіце 21:40 21:50 2460 1262.00 📌
Вроцлав 00:30 00:40 2650 1592.00 📌
Легниця 01:50 01:55 2728 1647.00
Зелена Гура 03:50 03:55 2841 1866.00 📌
Свебодзін 04:40 04:50 2886 1866.00 📌
Гожув-Великопольський 05:50 05:55 2957 1921.00 📌
Щецин 07:30 3068 2141.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Мелітополь
🕑 06:30
0 км

🏠 2. Запоріжжя
🕑 08:10 - 08:15
126 км

🏠 3. Дніпро
🕑 09:30 - 09:40
211 км

🏠 4. Харків
🕑 12:25 - 12:30
428 км

🏠 5. Полтава
🕑 14:30 - 14:35
573 км

🏠 6. Кременчук
🕑 16:10 - 16:15
686 км

🏠 7. Олександрія
🕑 17:05 - 17:10
744 км

🏠 8. Кропивницький
🕑 18:10 - 18:20
814 км

🏠 9. Херсон
🕑 22:05 - 22:15
1059 км

🏠 10. Миколаїв
🕑 23:20 - 23:30
1128 км

🏠 11. Одеса
🕑 01:20 - 01:30
1261 км

🏠 12. Умань
🕑 05:15 - 05:20
1536 км

🏠 13. Хмельницький
🕑 09:20 - 09:30
1815 км

🏠 14. Тернопіль
🕑 11:15 - 11:20
1927 км

🏠 15. Львів
🕑 13:05 - 13:30
2054 км

🏠 16. Краківець
🕑 15:00 - 16:30
2124 км

🏠 17. Жешув
🕑 18:00 - 18:10
2214 км
878.00 грн
🏠 18. Краків
🕑 20:20 - 20:30
2380 км
1152.00 грн
🏠 19. Катовіце
🕑 21:40 - 21:50
2460 км
1262.00 грн
🏠 20. Вроцлав
🕑 00:30 - 00:40
2650 км
1592.00 грн
🏠 21. Легниця
🕑 01:50 - 01:55
2728 км
1647.00 грн
🏠 22. Зелена Гура
🕑 03:50 - 03:55
2841 км
1866.00 грн
🏠 23. Свебодзін
🕑 04:40 - 04:50
2886 км
1866.00 грн
🏠 24. Гожув-Великопольський
🕑 05:50 - 05:55
2957 км
1921.00 грн
🏠 25. Щецин
🕑 07:30
3068 км
2141.00 грн
0.0/0