Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Бердянськ Ас - Запоріжжя Ас-1

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дні відправлення: інформація відсутня

Регулярність: 99

Показати інші рейси в місті: БЕРДЯНСЬК

Телефон автостанції БЕРДЯНСЬК: (06153)35171

Станом на: 5/17/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Бердянськ 05:20 0 📌
Дмитрівка Брд 05:41 05:42 20 20.00 📌
Болгарка Прм 06:01 06:02 39 38.00 📌
Юрївка Пр 06:09 06:10 45 44.00
Зеленівка Прм 06:14 06:15 50 50.00
Ільїне Чрн 06:23 06:24 59 57.00
Тарасівка Чр 06:31 06:32 64 65.00 📌
Розівка Чр 06:38 06:39 68 69.00 📌
Просторе Чр 06:45 06:46 72 74.00 📌
Чернігівка 07:05 07:10 83 82.00 📌
Стульневе Чр 07:20 07:21 88 90.00 📌
Прибрежне Зуп Тк 07:48 07:49 109 108.00
Остриківка Ткм 07:54 07:55 111 116.00 📌
Лугівка Ткм 08:12 08:13 117 116.00 📌
Токмак 08:25 08:30 125 126.00 📌
Новопрокопівка Тк 08:51 08:52 144 147.00 📌
Роботине Ткм 08:56 08:57 147 147.00 📌
Новоданилівка Ор 09:04 09:05 155 157.00 📌
Оріхів 09:15 09:20 163 167.00 📌
Таврійське Ор 09:35 09:36 176 177.00
Комишуваха 09:55 09:56 191 197.00 📌
Запоріжжя (1) 10:30 220 218.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Бердянськ
🕑 05:20
0 км

🏠 2. Дмитрівка Брд
🕑 05:41 - 05:42
20 км
20.00 грн
🏠 3. Болгарка Прм
🕑 06:01 - 06:02
39 км
38.00 грн
🏠 4. Юрївка Пр
🕑 06:09 - 06:10
45 км
44.00 грн
🏠 5. Зеленівка Прм
🕑 06:14 - 06:15
50 км
50.00 грн
🏠 6. Ільїне Чрн
🕑 06:23 - 06:24
59 км
57.00 грн
🏠 7. Тарасівка Чр
🕑 06:31 - 06:32
64 км
65.00 грн
🏠 8. Розівка Чр
🕑 06:38 - 06:39
68 км
69.00 грн
🏠 9. Просторе Чр
🕑 06:45 - 06:46
72 км
74.00 грн
🏠 10. Чернігівка
🕑 07:05 - 07:10
83 км
82.00 грн
🏠 11. Стульневе Чр
🕑 07:20 - 07:21
88 км
90.00 грн
🏠 12. Прибрежне Зуп Тк
🕑 07:48 - 07:49
109 км
108.00 грн
🏠 13. Остриківка Ткм
🕑 07:54 - 07:55
111 км
116.00 грн
🏠 14. Лугівка Ткм
🕑 08:12 - 08:13
117 км
116.00 грн
🏠 15. Токмак
🕑 08:25 - 08:30
125 км
126.00 грн
🏠 16. Новопрокопівка Тк
🕑 08:51 - 08:52
144 км
147.00 грн
🏠 17. Роботине Ткм
🕑 08:56 - 08:57
147 км
147.00 грн
🏠 18. Новоданилівка Ор
🕑 09:04 - 09:05
155 км
157.00 грн
🏠 19. Оріхів
🕑 09:15 - 09:20
163 км
167.00 грн
🏠 20. Таврійське Ор
🕑 09:35 - 09:36
176 км
177.00 грн
🏠 21. Комишуваха
🕑 09:55 - 09:56
191 км
197.00 грн
🏠 22. Запоріжжя (1)
🕑 10:30
220 км
218.00 грн
0.0/0