Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Бердянськ Ас - Запоріжжя Ас-1

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дні відправлення: інформація відсутня

Регулярність: 99

Показати інші рейси в місті: БЕРДЯНСЬК

Телефон автостанції БЕРДЯНСЬК: (06153)35171

Станом на: 5/17/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Бердянськ 05:44 0 📌
Дмитрівка Брд 06:25 06:26 20 20.00 📌
Підгірне Пр 06:39 06:40 35 34.00 📌
Болгарка Пов.прм 06:43 06:44 39 38.00 📌
Єлизаветівка Стан.пр 06:47 06:48 43 42.00 📌
Єлизаветівка Пр 06:51 06:52 46 46.00 📌
Долинське Бр 06:54 06:55 48 48.00 📌
Оленівка Бр 06:57 06:58 50 50.00
Шевченкове Бр 07:00 07:01 52 53.00 📌
Андріївка Брд 07:13 07:14 67 65.00 📌
Смирнове Бл 07:27 07:28 83 82.00 📌
Олексіївка Бл 07:30 07:31 85 86.00 📌
Зелений Гай Бл 07:40 07:41 96 98.00 📌
Кінські Роздори По 07:53 07:54 110 108.00 📌
Пологи 08:00 08:15 127 126.00 📌
Мала Токмачка Ор 08:45 08:46 154 157.00 📌
Оріхів 09:00 09:05 166 167.00 📌
Таврійське Ор 09:19 09:20 179 177.00
Комишуваха 09:36 09:37 194 197.00 📌
Запоріжжя (1) 10:10 223 228.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Бердянськ
🕑 05:44
0 км

🏠 2. Дмитрівка Брд
🕑 06:25 - 06:26
20 км
20.00 грн
🏠 3. Підгірне Пр
🕑 06:39 - 06:40
35 км
34.00 грн
🏠 4. Болгарка Пов.прм
🕑 06:43 - 06:44
39 км
38.00 грн
🏠 5. Єлизаветівка Стан.пр
🕑 06:47 - 06:48
43 км
42.00 грн
🏠 6. Єлизаветівка Пр
🕑 06:51 - 06:52
46 км
46.00 грн
🏠 7. Долинське Бр
🕑 06:54 - 06:55
48 км
48.00 грн
🏠 8. Оленівка Бр
🕑 06:57 - 06:58
50 км
50.00 грн
🏠 9. Шевченкове Бр
🕑 07:00 - 07:01
52 км
53.00 грн
🏠 10. Андріївка Брд
🕑 07:13 - 07:14
67 км
65.00 грн
🏠 11. Смирнове Бл
🕑 07:27 - 07:28
83 км
82.00 грн
🏠 12. Олексіївка Бл
🕑 07:30 - 07:31
85 км
86.00 грн
🏠 13. Зелений Гай Бл
🕑 07:40 - 07:41
96 км
98.00 грн
🏠 14. Кінські Роздори По
🕑 07:53 - 07:54
110 км
108.00 грн
🏠 15. Пологи
🕑 08:00 - 08:15
127 км
126.00 грн
🏠 16. Мала Токмачка Ор
🕑 08:45 - 08:46
154 км
157.00 грн
🏠 17. Оріхів
🕑 09:00 - 09:05
166 км
167.00 грн
🏠 18. Таврійське Ор
🕑 09:19 - 09:20
179 км
177.00 грн
🏠 19. Комишуваха
🕑 09:36 - 09:37
194 км
197.00 грн
🏠 20. Запоріжжя (1)
🕑 10:10
223 км
228.00 грн
0.0/0