Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Верховина - Ів.Франківськ-1

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-19

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 77

Показати інші рейси в місті: ВЕРХОВИНА

Телефон автостанції ВЕРХОВИНА: +38 (03432)-2-12-90

Станом на: 5/15/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Верховина 07:55 0 📌
Кривопілля 08:14 08:15 14 26.00 📌
Ворохта 08:42 08:45 34 64.00 📌
Татарів 08:55 08:56 0 📌
Микуличин 09:09 09:10 52 100.00 📌
Яремче 09:25 09:28 63 115.00 📌
Делятин 09:43 09:45 74 138.00 📌
Надвірна (1) 10:05 10:10 0 📌
Івано-Франківськ (1) 11:00 124 237.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Верховина
🕑 07:55
0 км

🏠 2. Кривопілля
🕑 08:14 - 08:15
14 км
26.00 грн
🏠 3. Ворохта
🕑 08:42 - 08:45
34 км
64.00 грн
🏠 4. Татарів
🕑 08:55 - 08:56
0 км

🏠 5. Микуличин
🕑 09:09 - 09:10
52 км
100.00 грн
🏠 6. Яремче
🕑 09:25 - 09:28
63 км
115.00 грн
🏠 7. Делятин
🕑 09:43 - 09:45
74 км
138.00 грн
🏠 8. Надвірна (1)
🕑 10:05 - 10:10
0 км

🏠 9. Івано-Франківськ (1)
🕑 11:00
124 км
237.00 грн
0.0/0