Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Кам`Янське Ас-1 - Кропивницький

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС (17) ПнВтСрЧтПтВс

Дні відправлення: інформація відсутня

Регулярність: 97

Показати інші рейси в місті: ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬК

Телефон автостанції ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬК: (05692) 3-11-64

Станом на: 5/8/2021

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Кам`янське (1) 06:45 0
Розвилка 07:14 07:15 24 25.00
Верхньодніпровськ АС 07:20 07:25 35 36.00 📌
ВОДЯНЕ (Ве 07:44 07:45 56 60.00 📌
Андріївка 07:51 07:52 62 64.00 📌
Дмитрівка 07:53 07:54 63 64.00
ДIДОВЕ (Ве 07:57 07:58 66 68.00 📌
Вільногірськ АС 08:15 08:20 79 81.00 📌
П`ятихатки 09:10 09:15 113 120.00
Жовте 09:32 09:33 131 142.00 📌
ЗЕЛЕНЕ КИР. 09:38 09:39 136 142.00 📌
Щасливе 09:53 09:54 150 152.00 📌
КУКОЛIВКА 10:02 10:03 158 162.00 📌
Олександрія 10:20 10:30 174 183.00 📌
Пантаівка 10:49 10:50 192 204.00
Знам`янка 11:00 11:05 210 215.00
Суботці 11:44 11:45 227 236.00 📌
Кропивницький 12:10 251 267.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Кам`янське (1)
🕑 06:45
0 км

🏠 2. Розвилка
🕑 07:14 - 07:15
24 км
25.00 грн
🏠 3. Верхньодніпровськ АС
🕑 07:20 - 07:25
35 км
36.00 грн
🏠 4. ВОДЯНЕ (Ве
🕑 07:44 - 07:45
56 км
60.00 грн
🏠 5. Андріївка
🕑 07:51 - 07:52
62 км
64.00 грн
🏠 6. Дмитрівка
🕑 07:53 - 07:54
63 км
64.00 грн
🏠 7. ДIДОВЕ (Ве
🕑 07:57 - 07:58
66 км
68.00 грн
🏠 8. Вільногірськ АС
🕑 08:15 - 08:20
79 км
81.00 грн
🏠 9. П`ятихатки
🕑 09:10 - 09:15
113 км
120.00 грн
🏠 10. Жовте
🕑 09:32 - 09:33
131 км
142.00 грн
🏠 11. ЗЕЛЕНЕ КИР.
🕑 09:38 - 09:39
136 км
142.00 грн
🏠 12. Щасливе
🕑 09:53 - 09:54
150 км
152.00 грн
🏠 13. КУКОЛIВКА
🕑 10:02 - 10:03
158 км
162.00 грн
🏠 14. Олександрія
🕑 10:20 - 10:30
174 км
183.00 грн
🏠 15. Пантаівка
🕑 10:49 - 10:50
192 км
204.00 грн
🏠 16. Знам`янка
🕑 11:00 - 11:05
210 км
215.00 грн
🏠 17. Суботці
🕑 11:44 - 11:45
227 км
236.00 грн
🏠 18. Кропивницький
🕑 12:10
251 км
267.00 грн
0.0/0