Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Ів.Франківськ-1 - Буковель#

Деталі рейсу

Автобус: ПАЗ-23

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Телефон автостанції ІВАНО-ФРАНКІВСЬК: +38 (0342) 75-08-30

Станом на: 5/17/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Івано-Франківськ (1) 06:45 0 📌
Надвірна (1) 07:35 07:40 0 📌
Делятин 08:00 08:05 50 50.00 📌
Яремче 08:20 08:25 61 61.00 📌
Микуличин 08:39 08:40 72 73.00 📌
Татарів 08:54 08:55 0 📌
Поляниця 09:10 09:11 0 📌
Буковель 09:15 0 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Івано-Франківськ (1)
🕑 06:45
0 км

🏠 2. Надвірна (1)
🕑 07:35 - 07:40
0 км

🏠 3. Делятин
🕑 08:00 - 08:05
50 км
50.00 грн
🏠 4. Яремче
🕑 08:20 - 08:25
61 км
61.00 грн
🏠 5. Микуличин
🕑 08:39 - 08:40
72 км
73.00 грн
🏠 6. Татарів
🕑 08:54 - 08:55
0 км

🏠 7. Поляниця
🕑 09:10 - 09:11
0 км

🏠 8. Буковель
🕑 09:15
0 км

0.0/0