Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Черкаси - Шрамківка

Деталі рейсу

Автобус: ПАЗ-25

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 68

Показати інші рейси в місті: ЧЕРКАСИ

Телефон автостанції ЧЕРКАСИ: 0472-634630

Станом на: 5/9/2021

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ЧЕРКАСИ 10:40 0 📌
ЧЕРКАСИ АС-2 (2) 10:50 10:55 5 3.96 📌
Панське 11:08 11:10 16 15.93
Благодатне 11:23 11:25 24 23.85
ДЕНЬГИ+ 11:39 11:40 31 29.74 📌
ЗОЛОТОНОША 11:55 12:00 41 39.69 📌
АНТИПІВКА 12:04 12:05 48 47.60 📌
Подольне 12:09 12:10 52 52.58
КОВТУНИ 12:14 12:15 53 52.58 📌
ДРАБІВЦІ 12:19 12:20 56 56.53 📌
АШАНІВКА 12:24 12:25 61 60.49 📌
СКОРИКІВКА 12:34 12:35 64 64.55 📌
В.хутір 12:45 12:47 67 64.55
ДРАБІВ 13:00 13:05 81 80.39 📌
КАНТАКУЗІВКА 13:19 13:20 95 92.26 📌
ШРАМКІВКА 13:35 104 105.71 📌
Розклад зупинок
🏠 1. ЧЕРКАСИ
🕑 10:40
0 км

🏠 2. ЧЕРКАСИ АС-2 (2)
🕑 10:50 - 10:55
5 км
3.96 грн
🏠 3. Панське
🕑 11:08 - 11:10
16 км
15.93 грн
🏠 4. Благодатне
🕑 11:23 - 11:25
24 км
23.85 грн
🏠 5. ДЕНЬГИ+
🕑 11:39 - 11:40
31 км
29.74 грн
🏠 6. ЗОЛОТОНОША
🕑 11:55 - 12:00
41 км
39.69 грн
🏠 7. АНТИПІВКА
🕑 12:04 - 12:05
48 км
47.60 грн
🏠 8. Подольне
🕑 12:09 - 12:10
52 км
52.58 грн
🏠 9. КОВТУНИ
🕑 12:14 - 12:15
53 км
52.58 грн
🏠 10. ДРАБІВЦІ
🕑 12:19 - 12:20
56 км
56.53 грн
🏠 11. АШАНІВКА
🕑 12:24 - 12:25
61 км
60.49 грн
🏠 12. СКОРИКІВКА
🕑 12:34 - 12:35
64 км
64.55 грн
🏠 13. В.хутір
🕑 12:45 - 12:47
67 км
64.55 грн
🏠 14. ДРАБІВ
🕑 13:00 - 13:05
81 км
80.39 грн
🏠 15. КАНТАКУЗІВКА
🕑 13:19 - 13:20
95 км
92.26 грн
🏠 16. ШРАМКІВКА
🕑 13:35
104 км
105.71 грн
0.0/0