Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Черкаси Ас-2 - Суми

Деталі рейсу

Автобус: БАЗ 30

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: ЧЕРКАСИ

Телефон автостанції ЧЕРКАСИ: 0472-634630

Станом на: 5/11/2021

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ЧЕРКАСИ АС-2 (2) 09:00 0 📌
ЧЕРКАСИ 09:15 09:20 5 3.78 📌
ЗОЛОТОНОША 10:15 10:25 45 41.53 📌
ДРАБІВЦІ 11:15 11:27 60 57.55 📌
АШАНІВКА 11:26 11:31 65 61.33 📌
В.хутір 11:37 11:38 71 65.10
ДРАБІВ 11:52 11:53 85 80.20 📌
КАНТАКУЗІВКА 11:57 11:58 99 91.43 📌
ШРАМКІВКА 11:59 12:00 108 100.46 📌
КОНОНІВКА 12:09 12:10 113 108.47 📌
ПИРЯТИН 13:15 13:20 149 136.74 📌
ЧОРНУХИ 14:05 14:05 184 174.49 📌
ЛОХВИЦЯ 14:45 14:55 213 202.76 📌
РОМНИ 16:00 16:10 265 249.90 📌
КОРОВИНЦІ 16:43 16:46 288 268.78 📌
НЕДРИГАЙЛІВ 16:58 17:03 297 278.17 📌
ВІЛЬШАНА(СУМИ) 17:10 17:15 307 292.35 📌
СУМИ 18:20 368 348.89 📌
Розклад зупинок
🏠 1. ЧЕРКАСИ АС-2 (2)
🕑 09:00
0 км

🏠 2. ЧЕРКАСИ
🕑 09:15 - 09:20
5 км
3.78 грн
🏠 3. ЗОЛОТОНОША
🕑 10:15 - 10:25
45 км
41.53 грн
🏠 4. ДРАБІВЦІ
🕑 11:15 - 11:27
60 км
57.55 грн
🏠 5. АШАНІВКА
🕑 11:26 - 11:31
65 км
61.33 грн
🏠 6. В.хутір
🕑 11:37 - 11:38
71 км
65.10 грн
🏠 7. ДРАБІВ
🕑 11:52 - 11:53
85 км
80.20 грн
🏠 8. КАНТАКУЗІВКА
🕑 11:57 - 11:58
99 км
91.43 грн
🏠 9. ШРАМКІВКА
🕑 11:59 - 12:00
108 км
100.46 грн
🏠 10. КОНОНІВКА
🕑 12:09 - 12:10
113 км
108.47 грн
🏠 11. ПИРЯТИН
🕑 13:15 - 13:20
149 км
136.74 грн
🏠 12. ЧОРНУХИ
🕑 14:05 - 14:05
184 км
174.49 грн
🏠 13. ЛОХВИЦЯ
🕑 14:45 - 14:55
213 км
202.76 грн
🏠 14. РОМНИ
🕑 16:00 - 16:10
265 км
249.90 грн
🏠 15. КОРОВИНЦІ
🕑 16:43 - 16:46
288 км
268.78 грн
🏠 16. НЕДРИГАЙЛІВ
🕑 16:58 - 17:03
297 км
278.17 грн
🏠 17. ВІЛЬШАНА(СУМИ)
🕑 17:10 - 17:15
307 км
292.35 грн
🏠 18. СУМИ
🕑 18:20
368 км
348.89 грн
0.0/0