Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Черкаси - Полтава

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-18

Дні відправлення: ПНЧТСБ

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: ЧЕРКАСИ

Телефон автостанції ЧЕРКАСИ: 0472-634630

Станом на: 5/9/2021

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ЧЕРКАСИ 13:00 0 📌
ЗОЛОТОНОША 13:55 14:00 40 37.11 📌
ДРАБІВЦІ 14:44 14:45 55 49.17 📌
АШАНІВКА 14:59 15:00 60 56.63 📌
В.хутір 14:59 15:00 66 60.31
ДРАБІВ 14:50 15:05 80 75.14 📌
КАНТАКУЗІВКА 15:29 15:30 94 86.28 📌
ШРАМКІВКА 15:39 15:40 103 93.74 📌
Кононівка 15:44 15:45 108 98.80
ПИРЯТИН 16:25 16:55 144 134.53 📌
ЛУБНИ 17:45 17:55 188 171.64 📌
ПОКР БОГАЧКА 18:25 18:30 210 190.14 📌
ХОРОЛ АС 2 (2) 18:46 18:51 224 208.74 📌
БІЛОЦЕРКІВКА 19:32 19:37 266 245.85 📌
РЕШЕТИЛІВКА 20:03 20:08 292 273.66 📌
ПОЛТАВА 20:50 323 306.17 📌
Розклад зупинок
🏠 1. ЧЕРКАСИ
🕑 13:00
0 км

🏠 2. ЗОЛОТОНОША
🕑 13:55 - 14:00
40 км
37.11 грн
🏠 3. ДРАБІВЦІ
🕑 14:44 - 14:45
55 км
49.17 грн
🏠 4. АШАНІВКА
🕑 14:59 - 15:00
60 км
56.63 грн
🏠 5. В.хутір
🕑 14:59 - 15:00
66 км
60.31 грн
🏠 6. ДРАБІВ
🕑 14:50 - 15:05
80 км
75.14 грн
🏠 7. КАНТАКУЗІВКА
🕑 15:29 - 15:30
94 км
86.28 грн
🏠 8. ШРАМКІВКА
🕑 15:39 - 15:40
103 км
93.74 грн
🏠 9. Кононівка
🕑 15:44 - 15:45
108 км
98.80 грн
🏠 10. ПИРЯТИН
🕑 16:25 - 16:55
144 км
134.53 грн
🏠 11. ЛУБНИ
🕑 17:45 - 17:55
188 км
171.64 грн
🏠 12. ПОКР БОГАЧКА
🕑 18:25 - 18:30
210 км
190.14 грн
🏠 13. ХОРОЛ АС 2 (2)
🕑 18:46 - 18:51
224 км
208.74 грн
🏠 14. БІЛОЦЕРКІВКА
🕑 19:32 - 19:37
266 км
245.85 грн
🏠 15. РЕШЕТИЛІВКА
🕑 20:03 - 20:08
292 км
273.66 грн
🏠 16. ПОЛТАВА
🕑 20:50
323 км
306.17 грн
0.0/0