Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Бердянськ Ас - Харків

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС (18) Через д

Дні відправлення: інформація відсутня

Регулярність: 99

Показати інші рейси в місті: БЕРДЯНСЬК

Телефон автостанції БЕРДЯНСЬК: (06153)35171

Станом на: 5/17/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Бердянськ 08:40 0 📌
Токмак 10:25 10:30 104 108.00 📌
Василівка 11:05 11:10 145 147.00 📌
Запоріжжя (1) 12:05 12:30 196 197.00 📌
Дніпро 14:15 14:30 292 299.00 📌
Новомосковськ Дн 15:15 15:20 329 334.00 📌
Перещепине Дн 16:05 16:10 376 375.00 📌
Красноград Хар 17:00 17:10 419 415.00 📌
Харків 19:10 522 537.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Бердянськ
🕑 08:40
0 км

🏠 2. Токмак
🕑 10:25 - 10:30
104 км
108.00 грн
🏠 3. Василівка
🕑 11:05 - 11:10
145 км
147.00 грн
🏠 4. Запоріжжя (1)
🕑 12:05 - 12:30
196 км
197.00 грн
🏠 5. Дніпро
🕑 14:15 - 14:30
292 км
299.00 грн
🏠 6. Новомосковськ Дн
🕑 15:15 - 15:20
329 км
334.00 грн
🏠 7. Перещепине Дн
🕑 16:05 - 16:10
376 км
375.00 грн
🏠 8. Красноград Хар
🕑 17:00 - 17:10
419 км
415.00 грн
🏠 9. Харків
🕑 19:10
522 км
537.00 грн
0.0/0