Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Бердянськ Ас - Запоріжжя Ас-1

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дні відправлення: інформація відсутня

Регулярність: 98

Показати інші рейси в місті: БЕРДЯНСЬК

Телефон автостанції БЕРДЯНСЬК: (06153)35171

Станом на: 5/17/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Бердянськ 12:20 0 📌
Дмитрівка Брд 12:40 12:41 20 20.00 📌
Болгарка Пов.прм 12:59 13:00 39 38.00 📌
Юрївка Пр 13:05 13:06 45 44.00
Зеленівка Прм 13:10 13:11 50 50.00
Ільїне Чрн 13:20 13:21 59 57.00
Тарасівка Чр 13:25 13:26 64 65.00 📌
Розівка Чр 13:29 13:30 68 69.00 📌
Просторе Чр 13:34 13:35 72 74.00 📌
Чернігівка 13:50 13:55 87 86.00 📌
Стульневе Чр 14:04 14:05 92 94.00 📌
Владівка Чрн 14:23 14:24 98 98.00 📌
Ланкове Чрн 14:32 14:33 105 108.00 📌
Хмельницьке Чр 14:36 14:37 106 108.00 📌
Балашівка Чрн 14:40 14:41 107 108.00 📌
Токмак 15:10 15:15 129 126.00 📌
Василівка 16:00 16:05 170 167.00 📌
Кам`янське Вс 16:17 16:18 183 187.00
Степногірськ Пов В 16:24 16:25 189 187.00 📌
Приморське Пов Вас 16:29 16:30 193 197.00 📌
Запоріжжя (1) 17:10 221 228.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Бердянськ
🕑 12:20
0 км

🏠 2. Дмитрівка Брд
🕑 12:40 - 12:41
20 км
20.00 грн
🏠 3. Болгарка Пов.прм
🕑 12:59 - 13:00
39 км
38.00 грн
🏠 4. Юрївка Пр
🕑 13:05 - 13:06
45 км
44.00 грн
🏠 5. Зеленівка Прм
🕑 13:10 - 13:11
50 км
50.00 грн
🏠 6. Ільїне Чрн
🕑 13:20 - 13:21
59 км
57.00 грн
🏠 7. Тарасівка Чр
🕑 13:25 - 13:26
64 км
65.00 грн
🏠 8. Розівка Чр
🕑 13:29 - 13:30
68 км
69.00 грн
🏠 9. Просторе Чр
🕑 13:34 - 13:35
72 км
74.00 грн
🏠 10. Чернігівка
🕑 13:50 - 13:55
87 км
86.00 грн
🏠 11. Стульневе Чр
🕑 14:04 - 14:05
92 км
94.00 грн
🏠 12. Владівка Чрн
🕑 14:23 - 14:24
98 км
98.00 грн
🏠 13. Ланкове Чрн
🕑 14:32 - 14:33
105 км
108.00 грн
🏠 14. Хмельницьке Чр
🕑 14:36 - 14:37
106 км
108.00 грн
🏠 15. Балашівка Чрн
🕑 14:40 - 14:41
107 км
108.00 грн
🏠 16. Токмак
🕑 15:10 - 15:15
129 км
126.00 грн
🏠 17. Василівка
🕑 16:00 - 16:05
170 км
167.00 грн
🏠 18. Кам`янське Вс
🕑 16:17 - 16:18
183 км
187.00 грн
🏠 19. Степногірськ Пов В
🕑 16:24 - 16:25
189 км
187.00 грн
🏠 20. Приморське Пов Вас
🕑 16:29 - 16:30
193 км
197.00 грн
🏠 21. Запоріжжя (1)
🕑 17:10
221 км
228.00 грн
0.0/0