Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Бердянськ Ас - Київ

Деталі рейсу

Автобус: ВОЛЬВО (30) ВтЧтПтВс

Дні відправлення: інформація відсутня

Регулярність: 99

Показати інші рейси в місті: БЕРДЯНСЬК

Телефон автостанції БЕРДЯНСЬК: (06153)35171

Станом на: 5/17/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Бердянськ 17:00 0 📌
Токмак 18:40 18:45 104 108.00 📌
Запоріжжя (1) 20:20 20:25 196 197.00 📌
Дніпро 22:05 22:20 292 299.00 📌
Красноград Хар 00:25 00:30 419 415.00 📌
Полтава Пол 01:45 02:00 498 426.00 📌
Лубни Плт 04:10 04:15 633 547.00 📌
Пирятин Пол 05:00 05:05 677 582.00 📌
Бориспіль 07:00 07:02 795 686.00 📌
Бориспіль Ап 07:20 07:25 805 704.00 📌
Київ 07:45 836 565.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Бердянськ
🕑 17:00
0 км

🏠 2. Токмак
🕑 18:40 - 18:45
104 км
108.00 грн
🏠 3. Запоріжжя (1)
🕑 20:20 - 20:25
196 км
197.00 грн
🏠 4. Дніпро
🕑 22:05 - 22:20
292 км
299.00 грн
🏠 5. Красноград Хар
🕑 00:25 - 00:30
419 км
415.00 грн
🏠 6. Полтава Пол
🕑 01:45 - 02:00
498 км
426.00 грн
🏠 7. Лубни Плт
🕑 04:10 - 04:15
633 км
547.00 грн
🏠 8. Пирятин Пол
🕑 05:00 - 05:05
677 км
582.00 грн
🏠 9. Бориспіль
🕑 07:00 - 07:02
795 км
686.00 грн
🏠 10. Бориспіль Ап
🕑 07:20 - 07:25
805 км
704.00 грн
🏠 11. Київ
🕑 07:45
836 км
565.00 грн
0.0/0