Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Ів.Франківськ-1 - Буковель#

Деталі рейсу

Автобус: БАЗ-29

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 0

Показати інші рейси в місті: ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Телефон автостанції ІВАНО-ФРАНКІВСЬК: +38 (0342) 75-08-30

Станом на: 5/17/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Івано-Франківськ (1) 07:30 0 📌
Надвірна (1) 08:20 08:25 0 📌
Делятин 08:45 08:50 50 54.00 📌
Яремче 09:05 09:10 61 66.00 📌
Микуличин 09:24 09:25 72 79.00 📌
Татарів 09:39 09:40 0 📌
Поляниця 09:55 09:56 0 📌
Буковель 10:00 0 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Івано-Франківськ (1)
🕑 07:30
0 км

🏠 2. Надвірна (1)
🕑 08:20 - 08:25
0 км

🏠 3. Делятин
🕑 08:45 - 08:50
50 км
54.00 грн
🏠 4. Яремче
🕑 09:05 - 09:10
61 км
66.00 грн
🏠 5. Микуличин
🕑 09:24 - 09:25
72 км
79.00 грн
🏠 6. Татарів
🕑 09:39 - 09:40
0 км

🏠 7. Поляниця
🕑 09:55 - 09:56
0 км

🏠 8. Буковель
🕑 10:00
0 км

0.0/0