Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Ів.Франківськ-1 - Верховина

Деталі рейсу

Автобус: ФОЛЬКСВАГН 17

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Телефон автостанції ІВАНО-ФРАНКІВСЬК: +38 (0342) 75-08-30

Станом на: 5/17/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Івано-Франківськ (1) 12:30 0 📌
Надвірна (1) 13:20 13:25 0 📌
Делятин 13:40 13:45 50 56.00 📌
Яремче 13:55 14:00 61 69.00 📌
Микуличин 14:15 14:16 72 82.00 📌
Татарів 14:27 14:28 0 📌
Ворохта 14:40 14:41 90 101.00 📌
Кривопілля 15:09 15:10 110 120.00 📌
Верховина 15:45 124 141.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Івано-Франківськ (1)
🕑 12:30
0 км

🏠 2. Надвірна (1)
🕑 13:20 - 13:25
0 км

🏠 3. Делятин
🕑 13:40 - 13:45
50 км
56.00 грн
🏠 4. Яремче
🕑 13:55 - 14:00
61 км
69.00 грн
🏠 5. Микуличин
🕑 14:15 - 14:16
72 км
82.00 грн
🏠 6. Татарів
🕑 14:27 - 14:28
0 км

🏠 7. Ворохта
🕑 14:40 - 14:41
90 км
101.00 грн
🏠 8. Кривопілля
🕑 15:09 - 15:10
110 км
120.00 грн
🏠 9. Верховина
🕑 15:45
124 км
141.00 грн
0.0/0