Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Ів.Франківськ-1 - Буковель#

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-18

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Телефон автостанції ІВАНО-ФРАНКІВСЬК: +38 (0342) 75-08-30

Станом на: 5/17/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Івано-Франківськ (1) 09:00 0 📌
Надвірна (1) 09:50 09:53 0 📌
Делятин 10:13 10:15 50 54.00 📌
Яремче 10:30 10:35 61 66.00 📌
Микуличин 10:50 10:51 72 79.00 📌
Татарів 11:05 11:06 0 📌
Поляниця 11:20 11:21 0 📌
Буковель 11:25 0 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Івано-Франківськ (1)
🕑 09:00
0 км

🏠 2. Надвірна (1)
🕑 09:50 - 09:53
0 км

🏠 3. Делятин
🕑 10:13 - 10:15
50 км
54.00 грн
🏠 4. Яремче
🕑 10:30 - 10:35
61 км
66.00 грн
🏠 5. Микуличин
🕑 10:50 - 10:51
72 км
79.00 грн
🏠 6. Татарів
🕑 11:05 - 11:06
0 км

🏠 7. Поляниця
🕑 11:20 - 11:21
0 км

🏠 8. Буковель
🕑 11:25
0 км

0.0/0