Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Ів.Франківськ-1 - Верховина

Деталі рейсу

Автобус: БАЗ-28

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 67

Показати інші рейси в місті: ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Телефон автостанції ІВАНО-ФРАНКІВСЬК: +38 (0342) 75-08-30

Станом на: 5/17/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Івано-Франківськ (1) 18:40 0 📌
Надвірна (1) 19:30 19:35 0 📌
Делятин 19:51 19:55 50 56.00 📌
Яремче 20:07 20:10 61 69.00 📌
Микуличин 20:23 20:26 72 82.00 📌
Татарів 20:37 20:38 0 📌
Ворохта 20:47 20:51 90 101.00 📌
Кривопілля 21:19 21:20 110 120.00 📌
Верховина 21:55 124 141.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Івано-Франківськ (1)
🕑 18:40
0 км

🏠 2. Надвірна (1)
🕑 19:30 - 19:35
0 км

🏠 3. Делятин
🕑 19:51 - 19:55
50 км
56.00 грн
🏠 4. Яремче
🕑 20:07 - 20:10
61 км
69.00 грн
🏠 5. Микуличин
🕑 20:23 - 20:26
72 км
82.00 грн
🏠 6. Татарів
🕑 20:37 - 20:38
0 км

🏠 7. Ворохта
🕑 20:47 - 20:51
90 км
101.00 грн
🏠 8. Кривопілля
🕑 21:19 - 21:20
110 км
120.00 грн
🏠 9. Верховина
🕑 21:55
124 км
141.00 грн
0.0/0