Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Мелітополь - Карлсруе

Деталі рейсу

Автобус: МАН-47

Дні відправлення: ПНСРПТ

Регулярність: 0

Показати інші рейси в місті: ОДЕСА

Телефон автостанції ОДЕСА: 048-7335663, 048-7216354

Станом на: 5/22/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Мелітополь 15:30 0 📌
Запоріжжя 16:25 16:30 251 📌
Дніпро 17:25 17:30 347 📌
Олександрія 18:25 18:30 516 📌
Кропивницький 19:25 19:30 593 📌
Херсон 20:25 20:30 865
Миколаїв 21:05 21:10 929 📌
Одеса 21:40 22:00 1126 📌
Умань 01:25 01:30 1396 📌
Вінниця (1) 05:55 06:00 1563 📌
Хмельницький 08:25 08:30 1680 📌
Тернопіль 10:25 10:30 1805 📌
Львів 13:25 13:30 1936 📌
Герліц 03:55 04:00 2421 5200.00
Дрезден 04:55 05:00 2522 5200.00 📌
Хемніц 05:25 05:30 2602 5200.00 📌
Хоф 05:55 06:00 2677 5200.00
Байройт 06:55 07:00 2787 5200.00 📌
Нюрнберг 07:55 08:00 2858 5200.00 📌
Регенсбург 09:55 10:00 2968 5400.00 📌
Мюнхен 11:25 11:30 3050 5400.00 📌
Аугсбург 12:25 12:30 3130 5600.00 📌
Ульм 13:25 13:30 3216 5600.00 📌
Штутгарт 14:55 15:00 3307 5600.00 📌
Пфорцхайм 15:25 15:30 3353 5600.00
Карлсруе 16:00 3384 5600.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Мелітополь
🕑 15:30
0 км

🏠 2. Запоріжжя
🕑 16:25 - 16:30
251 км

🏠 3. Дніпро
🕑 17:25 - 17:30
347 км

🏠 4. Олександрія
🕑 18:25 - 18:30
516 км

🏠 5. Кропивницький
🕑 19:25 - 19:30
593 км

🏠 6. Херсон
🕑 20:25 - 20:30
865 км

🏠 7. Миколаїв
🕑 21:05 - 21:10
929 км

🏠 8. Одеса
🕑 21:40 - 22:00
1126 км

🏠 9. Умань
🕑 01:25 - 01:30
1396 км

🏠 10. Вінниця (1)
🕑 05:55 - 06:00
1563 км

🏠 11. Хмельницький
🕑 08:25 - 08:30
1680 км

🏠 12. Тернопіль
🕑 10:25 - 10:30
1805 км

🏠 13. Львів
🕑 13:25 - 13:30
1936 км

🏠 14. Герліц
🕑 03:55 - 04:00
2421 км
5200.00 грн
🏠 15. Дрезден
🕑 04:55 - 05:00
2522 км
5200.00 грн
🏠 16. Хемніц
🕑 05:25 - 05:30
2602 км
5200.00 грн
🏠 17. Хоф
🕑 05:55 - 06:00
2677 км
5200.00 грн
🏠 18. Байройт
🕑 06:55 - 07:00
2787 км
5200.00 грн
🏠 19. Нюрнберг
🕑 07:55 - 08:00
2858 км
5200.00 грн
🏠 20. Регенсбург
🕑 09:55 - 10:00
2968 км
5400.00 грн
🏠 21. Мюнхен
🕑 11:25 - 11:30
3050 км
5400.00 грн
🏠 22. Аугсбург
🕑 12:25 - 12:30
3130 км
5600.00 грн
🏠 23. Ульм
🕑 13:25 - 13:30
3216 км
5600.00 грн
🏠 24. Штутгарт
🕑 14:55 - 15:00
3307 км
5600.00 грн
🏠 25. Пфорцхайм
🕑 15:25 - 15:30
3353 км
5600.00 грн
🏠 26. Карлсруе
🕑 16:00
3384 км
5600.00 грн
0.0/0