Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Мелітополь - Кельн

Деталі рейсу

Автобус: МАН-47

Дні відправлення: ПНСРПТ

Регулярність: 0

Показати інші рейси в місті: ОДЕСА

Телефон автостанції ОДЕСА: 048-7335663, 048-7216354

Станом на: 5/22/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Мелітополь 15:30 0 📌
Запоріжжя 16:25 16:30 251 📌
Дніпро 17:25 17:30 347 📌
Олександрія 18:25 18:30 516 📌
Кропивницький 19:25 19:30 593 📌
Херсон 20:25 20:30 865
Миколаїв 20:55 21:00 929 📌
Одеса 21:50 22:00 1126 📌
Умань 01:25 01:30 1396 📌
Вінниця (1) 05:55 06:00 1563 📌
Хмельницький 08:25 08:30 1680 📌
Тернопіль 10:25 10:30 1805 📌
Львів 13:25 13:30 1936 📌
Котбус 04:25 04:30 2537 5200.00 📌
Берлін 04:55 05:00 2677 5200.00 📌
Магдебург 06:55 07:00 2828 5200.00 📌
Брауншвейг 08:25 08:30 2923 5200.00
Ганновер 08:55 09:00 2990 5200.00
Бремен 09:25 09:30 3117 5200.00 📌
Гамбург 10:25 10:30 3243 5200.00
Оснабрюк 11:25 11:30 3300 5400.00 📌
Білефельд 11:45 11:50 3360 5400.00
Мюнстер 11:55 12:00 3380 5400.00 📌
Дортмунд 12:25 12:30 4050 5600.00 📌
Ессен 13:10 13:15 4150 5600.00 📌
Дюссельдорф 13:55 14:00 4190 5600.00 📌
Кельн 16:00 4230 5600.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Мелітополь
🕑 15:30
0 км

🏠 2. Запоріжжя
🕑 16:25 - 16:30
251 км

🏠 3. Дніпро
🕑 17:25 - 17:30
347 км

🏠 4. Олександрія
🕑 18:25 - 18:30
516 км

🏠 5. Кропивницький
🕑 19:25 - 19:30
593 км

🏠 6. Херсон
🕑 20:25 - 20:30
865 км

🏠 7. Миколаїв
🕑 20:55 - 21:00
929 км

🏠 8. Одеса
🕑 21:50 - 22:00
1126 км

🏠 9. Умань
🕑 01:25 - 01:30
1396 км

🏠 10. Вінниця (1)
🕑 05:55 - 06:00
1563 км

🏠 11. Хмельницький
🕑 08:25 - 08:30
1680 км

🏠 12. Тернопіль
🕑 10:25 - 10:30
1805 км

🏠 13. Львів
🕑 13:25 - 13:30
1936 км

🏠 14. Котбус
🕑 04:25 - 04:30
2537 км
5200.00 грн
🏠 15. Берлін
🕑 04:55 - 05:00
2677 км
5200.00 грн
🏠 16. Магдебург
🕑 06:55 - 07:00
2828 км
5200.00 грн
🏠 17. Брауншвейг
🕑 08:25 - 08:30
2923 км
5200.00 грн
🏠 18. Ганновер
🕑 08:55 - 09:00
2990 км
5200.00 грн
🏠 19. Бремен
🕑 09:25 - 09:30
3117 км
5200.00 грн
🏠 20. Гамбург
🕑 10:25 - 10:30
3243 км
5200.00 грн
🏠 21. Оснабрюк
🕑 11:25 - 11:30
3300 км
5400.00 грн
🏠 22. Білефельд
🕑 11:45 - 11:50
3360 км
5400.00 грн
🏠 23. Мюнстер
🕑 11:55 - 12:00
3380 км
5400.00 грн
🏠 24. Дортмунд
🕑 12:25 - 12:30
4050 км
5600.00 грн
🏠 25. Ессен
🕑 13:10 - 13:15
4150 км
5600.00 грн
🏠 26. Дюссельдорф
🕑 13:55 - 14:00
4190 км
5600.00 грн
🏠 27. Кельн
🕑 16:00
4230 км
5600.00 грн
0.0/0