Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Одеса - Ананьїв

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-18

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: ОДЕСА

Телефон автостанції ОДЕСА: 048-7335663, 048-7216354

Станом на: 5/7/2021

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ОДЕСА 17:00 0 📌
ІВАНІВКА 17:44 17:45 72 57.14 📌
ЧЕРВОНОЗНАМ'ЯНКА# 18:00 18:01 82 63.39 📌
ЖОВТЕНЬ# 18:24 18:25 115 90.00 📌
СТАРІ МАЯКИ# 18:32 18:33 119 90.00 📌
ВІКТОРІВКА 18:44 18:45 133 105.66 📌
МИКОЛАЇВКА 18:52 18:54 136 105.66 📌
РОМАНІВКА# 19:08 19:09 145 113.49 📌
АМУРИ 19:19 19:20 148 113.49 📌
ВЕРБОВЕ 19:32 19:33 157 121.31 📌
Шимково 19:40 19:42 160 121.31
КОХАНІВКА 19:59 20:00 166 129.13 📌
Благодатне 20:12 20:15 169 129.13
АНАНЬЇВ 20:45 187 144.78 📌
Розклад зупинок
🏠 1. ОДЕСА
🕑 17:00
0 км

🏠 2. ІВАНІВКА
🕑 17:44 - 17:45
72 км
57.14 грн
🏠 3. ЧЕРВОНОЗНАМ'ЯНКА#
🕑 18:00 - 18:01
82 км
63.39 грн
🏠 4. ЖОВТЕНЬ#
🕑 18:24 - 18:25
115 км
90.00 грн
🏠 5. СТАРІ МАЯКИ#
🕑 18:32 - 18:33
119 км
90.00 грн
🏠 6. ВІКТОРІВКА
🕑 18:44 - 18:45
133 км
105.66 грн
🏠 7. МИКОЛАЇВКА
🕑 18:52 - 18:54
136 км
105.66 грн
🏠 8. РОМАНІВКА#
🕑 19:08 - 19:09
145 км
113.49 грн
🏠 9. АМУРИ
🕑 19:19 - 19:20
148 км
113.49 грн
🏠 10. ВЕРБОВЕ
🕑 19:32 - 19:33
157 км
121.31 грн
🏠 11. Шимково
🕑 19:40 - 19:42
160 км
121.31 грн
🏠 12. КОХАНІВКА
🕑 19:59 - 20:00
166 км
129.13 грн
🏠 13. Благодатне
🕑 20:12 - 20:15
169 км
129.13 грн
🏠 14. АНАНЬЇВ
🕑 20:45
187 км
144.78 грн
0.0/0