Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Верховина - Ів.Франківськ-1

Деталі рейсу

Автобус: МАН-23

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 58

Показати інші рейси в місті: ВЕРХОВИНА

Телефон автостанції ВЕРХОВИНА: +38 (03432)-2-12-90

Станом на: 5/15/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Верховина 15:55 0 📌
Кривопілля 16:06 16:07 14 26.00 📌
Ворохта 16:37 16:38 34 64.00 📌
Татарів 16:50 16:51 0 📌
Микуличин 17:06 17:07 52 100.00 📌
Яремче 17:25 17:30 63 115.00 📌
Делятин 17:45 17:50 74 138.00 📌
Надвірна (1) 18:05 18:10 0 📌
Івано-Франківськ (1) 19:00 124 237.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Верховина
🕑 15:55
0 км

🏠 2. Кривопілля
🕑 16:06 - 16:07
14 км
26.00 грн
🏠 3. Ворохта
🕑 16:37 - 16:38
34 км
64.00 грн
🏠 4. Татарів
🕑 16:50 - 16:51
0 км

🏠 5. Микуличин
🕑 17:06 - 17:07
52 км
100.00 грн
🏠 6. Яремче
🕑 17:25 - 17:30
63 км
115.00 грн
🏠 7. Делятин
🕑 17:45 - 17:50
74 км
138.00 грн
🏠 8. Надвірна (1)
🕑 18:05 - 18:10
0 км

🏠 9. Івано-Франківськ (1)
🕑 19:00
124 км
237.00 грн
0.0/0