Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Н.Волинський

Деталі рейсу

Автобус: РУТА-22

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 65

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 5/10/2021

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ЖИТОМИР 10:40 0 📌
БОЛЯРКА# 10:52 10:53 24 25.01 📌
Юстинівка 10:56 10:57 27 27.09
ВИДУМКА# 11:02 11:03 33 33.34 📌
МАРТИНІВКА# 11:07 11:08 38 39.60 📌
Пулини 11:10 11:11 40 41.68
Гагаріно 11:15 11:16 45 45.85
Курне 11:19 11:20 48 50.02
Новини 11:24 11:25 53 55.18
АНДРIЇВКА(ЧР)+ 11:30 11:31 59 59.44 📌
УЛАШАНІВКА# 11:32 11:33 60 63.61 📌
ВАРВАРIВКА(Н.В)# 11:37 11:38 65 67.68 📌
БРОНИКИ# 11:45 11:46 73 76.12 📌
Н.ВОЛИНСЬКИЙ 12:05 89 92.79 📌
Розклад зупинок
🏠 1. ЖИТОМИР
🕑 10:40
0 км

🏠 2. БОЛЯРКА#
🕑 10:52 - 10:53
24 км
25.01 грн
🏠 3. Юстинівка
🕑 10:56 - 10:57
27 км
27.09 грн
🏠 4. ВИДУМКА#
🕑 11:02 - 11:03
33 км
33.34 грн
🏠 5. МАРТИНІВКА#
🕑 11:07 - 11:08
38 км
39.60 грн
🏠 6. Пулини
🕑 11:10 - 11:11
40 км
41.68 грн
🏠 7. Гагаріно
🕑 11:15 - 11:16
45 км
45.85 грн
🏠 8. Курне
🕑 11:19 - 11:20
48 км
50.02 грн
🏠 9. Новини
🕑 11:24 - 11:25
53 км
55.18 грн
🏠 10. АНДРIЇВКА(ЧР)+
🕑 11:30 - 11:31
59 км
59.44 грн
🏠 11. УЛАШАНІВКА#
🕑 11:32 - 11:33
60 км
63.61 грн
🏠 12. ВАРВАРIВКА(Н.В)#
🕑 11:37 - 11:38
65 км
67.68 грн
🏠 13. БРОНИКИ#
🕑 11:45 - 11:46
73 км
76.12 грн
🏠 14. Н.ВОЛИНСЬКИЙ
🕑 12:05
89 км
92.79 грн
0.0/0