Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Яремче - Хмельницький

Деталі рейсу

Автобус: ЕТАЛОН

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 81

Показати інші рейси в місті: ВОЛОЧИСЬК

Телефон автостанції ВОЛОЧИСЬК: +38-03845-35606

Станом на: 5/19/2024

Оцінка: 5.0/1
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Яремче 08:29 0 📌
Делятин 08:44 08:49 11 📌
Надвірна 09:09 09:14 24 📌
І.франківськ 10:09 10:39 62
Тисмениця 10:59 11:04 74 📌
Нижнів 11:34 11:39 93 📌
Монастириськ 12:09 12:14 115 📌
Бучач 12:44 12:49 135 📌
Тернопіль 14:19 14:29 201 📌
Підволочиськ 15:19 15:24 245 📌
Волочиськ 15:34 15:39 251 📌
Війтівці 16:04 16:09 270 34.00 📌
Хмельницький 17:49 326 140.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Яремче
🕑 08:29
0 км

🏠 2. Делятин
🕑 08:44 - 08:49
11 км

🏠 3. Надвірна
🕑 09:09 - 09:14
24 км

🏠 4. І.франківськ
🕑 10:09 - 10:39
62 км

🏠 5. Тисмениця
🕑 10:59 - 11:04
74 км

🏠 6. Нижнів
🕑 11:34 - 11:39
93 км

🏠 7. Монастириськ
🕑 12:09 - 12:14
115 км

🏠 8. Бучач
🕑 12:44 - 12:49
135 км

🏠 9. Тернопіль
🕑 14:19 - 14:29
201 км

🏠 10. Підволочиськ
🕑 15:19 - 15:24
245 км

🏠 11. Волочиськ
🕑 15:34 - 15:39
251 км

🏠 12. Війтівці
🕑 16:04 - 16:09
270 км
34.00 грн
🏠 13. Хмельницький
🕑 17:49
326 км
140.00 грн
5.0/1