Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Запоріжжя - Вроцлав

Деталі рейсу

Автобус: НЕОПЛАН 316SH

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 90

Показати інші рейси в місті: ТЕРНОПІЛЬ

Телефон автостанції ТЕРНОПІЛЬ: 0352-236356

Станом на: 5/19/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Запоріжжя 07:30 0 📌
Марганець 08:15 08:20 60 📌
Нікополь 08:45 08:50 89 📌
Кривий Ріг 10:20 10:30 194 📌
Кропивницький 12:15 12:30 313 📌
Умань 14:45 14:55 486 📌
Гайсин 15:50 15:55 550 📌
Вінниця 17:25 17:40 645 📌
Хмельницький 19:15 19:30 764 📌
Волочиськ 20:25 20:30 832 📌
Тернопіль 21:10 21:25 875 📌
Золочів 22:20 22:25 937 131.00 📌
Львів 23:30 23:45 1004 219.00 📌
Львів (8) 23:55 00:05 1013 📌
Червоноград 00:45 00:50 1055 274.00 📌
Нововолинськ 01:30 02:30 1099 329.00 📌
Устилуг Пп 03:00 04:00 1132 📌
Замостя 06:30 06:35 1191
Люблін 07:45 07:50 1279 878.00 📌
Пулави 08:30 08:35 1330 988.00 📌
Варшава 11:50 12:30 1454 988.00 📌
Лодзь 14:30 14:45 1587 1207.00 📌
Пйотркув-Трибунальський 15:25 15:30 1637 1262.00 📌
Радомсько 16:05 16:10 1681 📌
Ченстохова 16:45 17:00 1722 📌
Домброва-Гурнича 17:55 18:00 1792 📌
Катовіце 18:15 18:30 1807 📌
Глівіце 18:55 19:00 1835 📌
Стшельце-Опольське 19:30 19:45 1873 📌
Ополе 20:15 20:30 1907 📌
Вроцлав 21:40 1993 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Запоріжжя
🕑 07:30
0 км

🏠 2. Марганець
🕑 08:15 - 08:20
60 км

🏠 3. Нікополь
🕑 08:45 - 08:50
89 км

🏠 4. Кривий Ріг
🕑 10:20 - 10:30
194 км

🏠 5. Кропивницький
🕑 12:15 - 12:30
313 км

🏠 6. Умань
🕑 14:45 - 14:55
486 км

🏠 7. Гайсин
🕑 15:50 - 15:55
550 км

🏠 8. Вінниця
🕑 17:25 - 17:40
645 км

🏠 9. Хмельницький
🕑 19:15 - 19:30
764 км

🏠 10. Волочиськ
🕑 20:25 - 20:30
832 км

🏠 11. Тернопіль
🕑 21:10 - 21:25
875 км

🏠 12. Золочів
🕑 22:20 - 22:25
937 км
131.00 грн
🏠 13. Львів
🕑 23:30 - 23:45
1004 км
219.00 грн
🏠 14. Львів (8)
🕑 23:55 - 00:05
1013 км

🏠 15. Червоноград
🕑 00:45 - 00:50
1055 км
274.00 грн
🏠 16. Нововолинськ
🕑 01:30 - 02:30
1099 км
329.00 грн
🏠 17. Устилуг Пп
🕑 03:00 - 04:00
1132 км

🏠 18. Замостя
🕑 06:30 - 06:35
1191 км

🏠 19. Люблін
🕑 07:45 - 07:50
1279 км
878.00 грн
🏠 20. Пулави
🕑 08:30 - 08:35
1330 км
988.00 грн
🏠 21. Варшава
🕑 11:50 - 12:30
1454 км
988.00 грн
🏠 22. Лодзь
🕑 14:30 - 14:45
1587 км
1207.00 грн
🏠 23. Пйотркув-Трибунальський
🕑 15:25 - 15:30
1637 км
1262.00 грн
🏠 24. Радомсько
🕑 16:05 - 16:10
1681 км

🏠 25. Ченстохова
🕑 16:45 - 17:00
1722 км

🏠 26. Домброва-Гурнича
🕑 17:55 - 18:00
1792 км

🏠 27. Катовіце
🕑 18:15 - 18:30
1807 км

🏠 28. Глівіце
🕑 18:55 - 19:00
1835 км

🏠 29. Стшельце-Опольське
🕑 19:30 - 19:45
1873 км

🏠 30. Ополе
🕑 20:15 - 20:30
1907 км

🏠 31. Вроцлав
🕑 21:40
1993 км

0.0/0