Рейс: Одеса Привоз - Ананьїв

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів

Автобусний рейс

Одеса Привоз - Ананьїв

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-20 С 10 .12 .19

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 97%

Показати інші рейси в місті: Одеса Привоз

Телефон автостанції Одеса Привоз: (048) 7777-481, 7777-482

Станом на: 2020.07.29





Ввічливість водія: 0

Чистота: 0

Музика в салоні: 0

Комфортність: 0

Манера водіння: 0

search
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ОДЕСА 13:30 0 location_on
ІВАНІВКА 14:46 14:48 61 50 location_on
ЧЕРВОНОЗНАМ'ЯНКА 15:03 15:04 74 60 location_on
ЖОВТЕНЬ 15:12 15:13 97 80 location_on
СТАРІ МАЯКИ 15:45 15:49 110 87 location_on
ШИРЯЄВЕ 15:59 16:00 115 94 location_on
ВІКТОРІВКА 16:05 16:06 123 102 location_on
НОВОГРИГОРІВКА 16:18 16:19 133 111 location_on
ТРОЇЦЬКЕ 16:27 16:28 140 111 location_on
ТРОЇЦЬКЕ (центр) 16:31 16:32 143 119 location_on
Новоукраїнка 16:33 16:34 145 119
ШАЙТАНКА 16:37 16:38 148 119 location_on
Новоселівка 16:40 16:41 150 119
Бирки 16:45 16:46 154 127
ВЕЛИКОБОЯРКА 16:50 16:51 159 127 location_on
АНАНЬЇВ 17:10 174 143 location_on
store1. ОДЕСА
call_received13:30
0 км

store2. ІВАНІВКА
call_made14:46 call_received14:48
61 км
49.74 грн
store3. ЧЕРВОНОЗНАМ'ЯНКА
call_made15:03 call_received15:04
74 км
59.52 грн
store4. ЖОВТЕНЬ
call_made15:12 call_received15:13
97 км
79.08 грн
store5. СТАРІ МАЯКИ
call_made15:45 call_received15:49
110 км
86.83 грн
store6. ШИРЯЄВЕ
call_made15:59 call_received16:00
115 км
93.75 грн
store7. ВІКТОРІВКА
call_made16:05 call_received16:06
123 км
101.97 грн
store8. НОВОГРИГОРІВКА
call_made16:18 call_received16:19
133 км
110.09 грн
store9. ТРОЇЦЬКЕ
call_made16:27 call_received16:28
140 км
110.09 грн
store10. ТРОЇЦЬКЕ (центр)
call_made16:31 call_received16:32
143 км
118.20 грн
store11. Новоукраїнка
call_made16:33 call_received16:34
145 км
118.20 грн
store12. ШАЙТАНКА
call_made16:37 call_received16:38
148 км
118.20 грн
store13. Новоселівка
call_made16:40 call_received16:41
150 км
118.20 грн
store14. Бирки
call_made16:45 call_received16:46
154 км
126.42 грн
store15. ВЕЛИКОБОЯРКА
call_made16:50 call_received16:51
159 км
126.42 грн
store16. АНАНЬЇВ
call_made17:10
174 км
142.66 грн
Давайте збудуємо карту маршрутів разом. Якщо ви знайшли помилку і ваше містечко знаходиться в іншому місці, повідомте нас і ми виправимо помилку.