Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Мелітополь - Щецин

Деталі рейсу

Автобус: М3--ІІІ

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Телефон автостанції ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: 0382-789357,789355,79-93-55

Станом на: 5/19/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Мелітополь 05:30 0 📌
Запоріжжя 07:10 07:15 126 📌
Дніпро 08:30 08:40 218 📌
Харків 11:25 11:30 428
Полтава 13:30 13:35 572 📌
Кременчук 15:10 15:15 686 📌
Олександрія 16:05 16:10 744 📌
Кропивницький 17:10 17:20 820 📌
Херсон 21:05 21:15 1059
Миколаїв 22:20 22:30 1122 📌
Одеса Привокзальна 00:20 00:30 1266 📌
Умань 04:15 04:20 1533 📌
Хмельницький 08:20 08:30 1811 📌
Тернопіль 10:15 10:20 1936 300.00 📌
Львів (8) 13:30 13:55 2076 350.00 📌
Краківець (кпп) 14:00 15:30 2208 📌
Корчова (кпп) 14:30 15:45 2209
Жешув 17:00 17:10 2281 1000.00 📌
Краків 19:20 19:30 2443 1150.00 📌
Катовіце 20:40 20:50 2523 1300.00 📌
Вроцлав 23:30 23:40 2758 1550.00 📌
Легніца 00:50 00:55 2882 1700.00 📌
Зелена Гура 02:50 02:55 2916 1800.00 📌
Свебодзін 03:40 03:50 2956 1800.00 📌
Гожув Велькопольськи 04:50 04:55 3027 1900.00 📌
Щецин 06:30 3137 2100.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Мелітополь
🕑 05:30
0 км

🏠 2. Запоріжжя
🕑 07:10 - 07:15
126 км

🏠 3. Дніпро
🕑 08:30 - 08:40
218 км

🏠 4. Харків
🕑 11:25 - 11:30
428 км

🏠 5. Полтава
🕑 13:30 - 13:35
572 км

🏠 6. Кременчук
🕑 15:10 - 15:15
686 км

🏠 7. Олександрія
🕑 16:05 - 16:10
744 км

🏠 8. Кропивницький
🕑 17:10 - 17:20
820 км

🏠 9. Херсон
🕑 21:05 - 21:15
1059 км

🏠 10. Миколаїв
🕑 22:20 - 22:30
1122 км

🏠 11. Одеса Привокзальна
🕑 00:20 - 00:30
1266 км

🏠 12. Умань
🕑 04:15 - 04:20
1533 км

🏠 13. Хмельницький
🕑 08:20 - 08:30
1811 км

🏠 14. Тернопіль
🕑 10:15 - 10:20
1936 км
300.00 грн
🏠 15. Львів (8)
🕑 13:30 - 13:55
2076 км
350.00 грн
🏠 16. Краківець (кпп)
🕑 14:00 - 15:30
2208 км

🏠 17. Корчова (кпп)
🕑 14:30 - 15:45
2209 км

🏠 18. Жешув
🕑 17:00 - 17:10
2281 км
1000.00 грн
🏠 19. Краків
🕑 19:20 - 19:30
2443 км
1150.00 грн
🏠 20. Катовіце
🕑 20:40 - 20:50
2523 км
1300.00 грн
🏠 21. Вроцлав
🕑 23:30 - 23:40
2758 км
1550.00 грн
🏠 22. Легніца
🕑 00:50 - 00:55
2882 км
1700.00 грн
🏠 23. Зелена Гура
🕑 02:50 - 02:55
2916 км
1800.00 грн
🏠 24. Свебодзін
🕑 03:40 - 03:50
2956 км
1800.00 грн
🏠 25. Гожув Велькопольськи
🕑 04:50 - 04:55
3027 км
1900.00 грн
🏠 26. Щецин
🕑 06:30
3137 км
2100.00 грн
0.0/0