Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Н.Волинський

Деталі рейсу

Автобус: БАЗ-29

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 83

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 5/10/2021

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ЖИТОМИР 06:25 0 📌
БОЛЯРКА# 06:55 06:56 24 24.44 📌
Юстинівка 07:00 07:01 27 26.46
ВИДУМКА# 07:08 07:09 33 32.62 📌
МАРТИНІВКА# 07:15 07:16 38 38.68 📌
Пулини 07:18 07:20 40 40.70
Гагаріно 07:26 07:27 45 44.84
Курне 07:31 07:32 48 48.88
Новини 07:38 07:39 53 54.03
АНДРIЇВКА(ЧР)+ 07:46 07:47 59 58.07 📌
УЛАШАНІВКА# 07:49 07:50 60 62.11 📌
ВАРВАРIВКА(Н.В)+ 07:56 07:57 65 66.25 📌
БРОНИКИ# 08:06 08:07 73 74.43 📌
Н.ВОЛИНСЬКИЙ 08:25 89 90.69 📌
Розклад зупинок
🏠 1. ЖИТОМИР
🕑 06:25
0 км

🏠 2. БОЛЯРКА#
🕑 06:55 - 06:56
24 км
24.44 грн
🏠 3. Юстинівка
🕑 07:00 - 07:01
27 км
26.46 грн
🏠 4. ВИДУМКА#
🕑 07:08 - 07:09
33 км
32.62 грн
🏠 5. МАРТИНІВКА#
🕑 07:15 - 07:16
38 км
38.68 грн
🏠 6. Пулини
🕑 07:18 - 07:20
40 км
40.70 грн
🏠 7. Гагаріно
🕑 07:26 - 07:27
45 км
44.84 грн
🏠 8. Курне
🕑 07:31 - 07:32
48 км
48.88 грн
🏠 9. Новини
🕑 07:38 - 07:39
53 км
54.03 грн
🏠 10. АНДРIЇВКА(ЧР)+
🕑 07:46 - 07:47
59 км
58.07 грн
🏠 11. УЛАШАНІВКА#
🕑 07:49 - 07:50
60 км
62.11 грн
🏠 12. ВАРВАРIВКА(Н.В)+
🕑 07:56 - 07:57
65 км
66.25 грн
🏠 13. БРОНИКИ#
🕑 08:06 - 08:07
73 км
74.43 грн
🏠 14. Н.ВОЛИНСЬКИЙ
🕑 08:25
89 км
90.69 грн
0.0/0