Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Бердянськ Ас - Запоріжжя Ас-1

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дні відправлення: інформація відсутня

Регулярність: 99

Показати інші рейси в місті: БЕРДЯНСЬК

Телефон автостанції БЕРДЯНСЬК: (06153)35171

Станом на: 5/17/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Бердянськ 05:15 0 📌
Дмитрівка Брд 05:35 05:36 19 18.00 📌
Трояни Бр 05:40 05:41 23 22.00 📌
Андрівка Бр 05:44 05:45 26 26.00 📌
Полоузівка Бр 05:47 05:48 28 28.00 📌
Новотроїцьке Бр 05:50 05:51 29 28.00 📌
Софіївка Брд 05:54 05:55 30 30.00 📌
Андріївка Брд 06:10 06:11 44 44.00 📌
Смирнове Бл 06:27 06:28 60 61.00 📌
Зелений Гай Бл 06:41 06:42 73 74.00 📌
Кінські Роздори По 06:55 06:56 87 86.00 📌
Пологи 07:25 07:30 104 108.00 📌
Мала Токмачка Ор 07:58 07:59 131 136.00 📌
Оріхів 08:10 08:15 143 147.00 📌
Комишуваха 08:45 08:46 171 177.00 📌
Запоріжжя (1) 09:20 200 197.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Бердянськ
🕑 05:15
0 км

🏠 2. Дмитрівка Брд
🕑 05:35 - 05:36
19 км
18.00 грн
🏠 3. Трояни Бр
🕑 05:40 - 05:41
23 км
22.00 грн
🏠 4. Андрівка Бр
🕑 05:44 - 05:45
26 км
26.00 грн
🏠 5. Полоузівка Бр
🕑 05:47 - 05:48
28 км
28.00 грн
🏠 6. Новотроїцьке Бр
🕑 05:50 - 05:51
29 км
28.00 грн
🏠 7. Софіївка Брд
🕑 05:54 - 05:55
30 км
30.00 грн
🏠 8. Андріївка Брд
🕑 06:10 - 06:11
44 км
44.00 грн
🏠 9. Смирнове Бл
🕑 06:27 - 06:28
60 км
61.00 грн
🏠 10. Зелений Гай Бл
🕑 06:41 - 06:42
73 км
74.00 грн
🏠 11. Кінські Роздори По
🕑 06:55 - 06:56
87 км
86.00 грн
🏠 12. Пологи
🕑 07:25 - 07:30
104 км
108.00 грн
🏠 13. Мала Токмачка Ор
🕑 07:58 - 07:59
131 км
136.00 грн
🏠 14. Оріхів
🕑 08:10 - 08:15
143 км
147.00 грн
🏠 15. Комишуваха
🕑 08:45 - 08:46
171 км
177.00 грн
🏠 16. Запоріжжя (1)
🕑 09:20
200 км
197.00 грн
0.0/0