Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Щецин - Маріуполь

Деталі рейсу

Автобус: М3--ІІІ

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 17

Показати інші рейси в місті: ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Телефон автостанції ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: 0382-789357,789355,79-93-55

Станом на: 5/19/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Щецин 08:00 0 📌
Гожув Велькопольськи 09:40 09:50 110 📌
Костшин Над Одрою 10:50 11:05 174 📌
Слубіце 11:35 11:50 208 📌
Зелена Гура 13:10 13:30 294 📌
Нова Суль 14:05 14:15 317 📌
Легніца 15:50 16:10 328 📌
Вроцлав 18:15 18:30 452 📌
Ополе 20:00 20:15 549 📌
Катовіце 21:35 21:50 661 📌
Краків 23:05 23:20 741 📌
Корчова (кпп) 02:50 03:50 981
Краківець (кпп) 04:50 05:50 982 📌
Львів (8) 07:00 07:10 1114 📌
Тернопіль 09:00 09:10 1254 📌
Хмельницький 11:00 11:10 1379 📌
Вінниця 13:00 13:10 1499 166.00 📌
Умань 16:20 16:30 1660 333.00 📌
Кропивницький 19:30 19:40 1835 667.00 📌
Кривий Ріг 22:00 22:10 1952 778.00 📌
Дніпро 00:30 00:40 2093 890.00 📌
Запоріжжя 02:30 02:40 2185 📌
Мелітополь 04:40 04:50 2311 📌
Бердянськ 06:50 07:00 2430 📌
Маріуполь 08:40 2518 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Щецин
🕑 08:00
0 км

🏠 2. Гожув Велькопольськи
🕑 09:40 - 09:50
110 км

🏠 3. Костшин Над Одрою
🕑 10:50 - 11:05
174 км

🏠 4. Слубіце
🕑 11:35 - 11:50
208 км

🏠 5. Зелена Гура
🕑 13:10 - 13:30
294 км

🏠 6. Нова Суль
🕑 14:05 - 14:15
317 км

🏠 7. Легніца
🕑 15:50 - 16:10
328 км

🏠 8. Вроцлав
🕑 18:15 - 18:30
452 км

🏠 9. Ополе
🕑 20:00 - 20:15
549 км

🏠 10. Катовіце
🕑 21:35 - 21:50
661 км

🏠 11. Краків
🕑 23:05 - 23:20
741 км

🏠 12. Корчова (кпп)
🕑 02:50 - 03:50
981 км

🏠 13. Краківець (кпп)
🕑 04:50 - 05:50
982 км

🏠 14. Львів (8)
🕑 07:00 - 07:10
1114 км

🏠 15. Тернопіль
🕑 09:00 - 09:10
1254 км

🏠 16. Хмельницький
🕑 11:00 - 11:10
1379 км

🏠 17. Вінниця
🕑 13:00 - 13:10
1499 км
166.00 грн
🏠 18. Умань
🕑 16:20 - 16:30
1660 км
333.00 грн
🏠 19. Кропивницький
🕑 19:30 - 19:40
1835 км
667.00 грн
🏠 20. Кривий Ріг
🕑 22:00 - 22:10
1952 км
778.00 грн
🏠 21. Дніпро
🕑 00:30 - 00:40
2093 км
890.00 грн
🏠 22. Запоріжжя
🕑 02:30 - 02:40
2185 км

🏠 23. Мелітополь
🕑 04:40 - 04:50
2311 км

🏠 24. Бердянськ
🕑 06:50 - 07:00
2430 км

🏠 25. Маріуполь
🕑 08:40
2518 км

0.0/0