Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Запоріжжя - Гдиня

Деталі рейсу

Автобус: М3--ІІІ

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Телефон автостанції ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: 0382-789357,789355,79-93-55

Станом на: 5/19/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Запоріжжя 05:25 0 📌
Марганець 06:20 06:25 60 📌
Нікополь 07:00 07:05 78 📌
Кривий Ріг 08:45 08:55 205 📌
Кропивницький 10:50 11:05 322 📌
Умань 13:50 14:00 497 📌
Гайсин 14:55 15:00 562 📌
Вінниця 16:20 16:30 659 📌
Летичів 17:25 17:30 728 📌
Хмельницький 19:15 19:30 778 📌
Волочиськ 19:30 19:35 853 📌
Тернопіль 20:15 20:30 903 📌
Золочів 21:30 21:35 964 📌
Львів 23:06 23:10 1038 📌
Львів (8) 23:10 23:20 1046 📌
Жовква 23:50 23:55 1069 📌
Червоноград 00:30 00:35 1088 📌
Нововолинськ 01:30 01:35 1132 📌
Устилуг 02:05 03:05 1161 📌
Зосін 02:05 03:05 1161
Замосць 05:35 05:40 1221 📌
Люблін 06:50 06:55 1310 1050.00 📌
Гарволін 08:25 08:30 1386 1300.00 📌
Отвоцьк 09:05 09:10 1427 1300.00 📌
Варшава 11:35 11:55 1452 1300.00 📌
Новий-Двір-Мазовецький 12:25 12:30 1536 1400.00 📌
Плоцьк 13:30 13:35 1542 1550.00
Влоцлавек 14:30 14:35 1612 1550.00 📌
Торунь 15:35 15:40 1675 1650.00 📌
Бидгощ 16:25 16:40 1722 1700.00 📌
Свеце 17:15 17:20 1751 1700.00 📌
Грудзьондз 18:00 18:05 1777 1700.00 📌
Староград-Гданський Азс 19:00 19:05 1847 1800.00
Тчев 19:20 19:25 1934 1800.00 📌
Гданськ 20:05 20:20 1973 1750.00 📌
Гдиня 21:05 1998 1800.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Запоріжжя
🕑 05:25
0 км

🏠 2. Марганець
🕑 06:20 - 06:25
60 км

🏠 3. Нікополь
🕑 07:00 - 07:05
78 км

🏠 4. Кривий Ріг
🕑 08:45 - 08:55
205 км

🏠 5. Кропивницький
🕑 10:50 - 11:05
322 км

🏠 6. Умань
🕑 13:50 - 14:00
497 км

🏠 7. Гайсин
🕑 14:55 - 15:00
562 км

🏠 8. Вінниця
🕑 16:20 - 16:30
659 км

🏠 9. Летичів
🕑 17:25 - 17:30
728 км

🏠 10. Хмельницький
🕑 19:15 - 19:30
778 км

🏠 11. Волочиськ
🕑 19:30 - 19:35
853 км

🏠 12. Тернопіль
🕑 20:15 - 20:30
903 км

🏠 13. Золочів
🕑 21:30 - 21:35
964 км

🏠 14. Львів
🕑 23:06 - 23:10
1038 км

🏠 15. Львів (8)
🕑 23:10 - 23:20
1046 км

🏠 16. Жовква
🕑 23:50 - 23:55
1069 км

🏠 17. Червоноград
🕑 00:30 - 00:35
1088 км

🏠 18. Нововолинськ
🕑 01:30 - 01:35
1132 км

🏠 19. Устилуг
🕑 02:05 - 03:05
1161 км

🏠 20. Зосін
🕑 02:05 - 03:05
1161 км

🏠 21. Замосць
🕑 05:35 - 05:40
1221 км

🏠 22. Люблін
🕑 06:50 - 06:55
1310 км
1050.00 грн
🏠 23. Гарволін
🕑 08:25 - 08:30
1386 км
1300.00 грн
🏠 24. Отвоцьк
🕑 09:05 - 09:10
1427 км
1300.00 грн
🏠 25. Варшава
🕑 11:35 - 11:55
1452 км
1300.00 грн
🏠 26. Новий-Двір-Мазовецький
🕑 12:25 - 12:30
1536 км
1400.00 грн
🏠 27. Плоцьк
🕑 13:30 - 13:35
1542 км
1550.00 грн
🏠 28. Влоцлавек
🕑 14:30 - 14:35
1612 км
1550.00 грн
🏠 29. Торунь
🕑 15:35 - 15:40
1675 км
1650.00 грн
🏠 30. Бидгощ
🕑 16:25 - 16:40
1722 км
1700.00 грн
🏠 31. Свеце
🕑 17:15 - 17:20
1751 км
1700.00 грн
🏠 32. Грудзьондз
🕑 18:00 - 18:05
1777 км
1700.00 грн
🏠 33. Староград-Гданський Азс
🕑 19:00 - 19:05
1847 км
1800.00 грн
🏠 34. Тчев
🕑 19:20 - 19:25
1934 км
1800.00 грн
🏠 35. Гданськ
🕑 20:05 - 20:20
1973 км
1750.00 грн
🏠 36. Гдиня
🕑 21:05
1998 км
1800.00 грн
0.0/0