Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Запоріжжя - Щецин

Деталі рейсу

Автобус: М3--ІІІ

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Телефон автостанції ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: 0382-789357,789355,79-93-55

Станом на: 5/19/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Запоріжжя 04:35 0 📌
Марганець 06:20 06:25 60 📌
Нікополь 07:00 07:05 78 📌
Кривий Ріг 08:45 08:55 205 📌
Кропивницький 10:50 11:05 322 📌
Умань 13:50 14:00 497 📌
Гайсин 14:55 15:00 562 📌
Вінниця 16:20 16:30 659 📌
Летичів 17:25 17:30 728 📌
Хмельницький 18:20 19:30 778 📌
Волочиськ 19:30 19:35 853 📌
Тернопіль 20:15 20:30 903 📌
Золочів 21:30 21:35 964 📌
Львів 23:06 23:10 1038 📌
Львів (8) 23:10 23:20 1046 📌
Жовква 23:50 23:55 1069 📌
Червоноград 00:30 00:35 1088 📌
Нововолинськ 01:30 01:35 1132 📌
Устилуг 02:05 03:05 1161 📌
Зосін 02:05 03:05 1161
Замосць 04:50 04:55 1221 📌
Краснистав 05:25 05:30 1254
Люблін 06:15 06:20 1276 1050.00 📌
Пулави 07:05 07:10 1350 1300.00 📌
Радом 08:00 08:05 1416 1150.00 📌
Опочно 09:00 09:05 1458 1350.00 📌
Томашув-Мазовецький 09:30 09:35 1486 1300.00 📌
Петркув-Трибунальський 10:00 10:05 1514 1300.00
Пабьєнице 10:40 10:45 1557 1350.00
Лодзь 11:00 11:10 1574 1350.00 📌
Турек 12:15 12:20 1720 1500.00 📌
Коло 12:45 12:50 1777 1550.00 📌
Конін 13:15 13:20 1807 1550.00 📌
Вжесня 14:10 14:15 1858 1700.00
Познань 14:55 15:05 1910 1700.00 📌
Новий Томишль 16:00 16:05 1975 1800.00 📌
Свебодзін 16:50 16:55 2026 1800.00 📌
Мензижец 17:15 17:20 2050 1900.00
Гожув Велькопольськи 18:00 18:05 2098 1900.00 📌
Пижице 18:55 19:00 2157 2100.00 📌
Старград-Щецинський 19:25 19:30 2184 2100.00
Щецин 20:10 2231 2100.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Запоріжжя
🕑 04:35
0 км

🏠 2. Марганець
🕑 06:20 - 06:25
60 км

🏠 3. Нікополь
🕑 07:00 - 07:05
78 км

🏠 4. Кривий Ріг
🕑 08:45 - 08:55
205 км

🏠 5. Кропивницький
🕑 10:50 - 11:05
322 км

🏠 6. Умань
🕑 13:50 - 14:00
497 км

🏠 7. Гайсин
🕑 14:55 - 15:00
562 км

🏠 8. Вінниця
🕑 16:20 - 16:30
659 км

🏠 9. Летичів
🕑 17:25 - 17:30
728 км

🏠 10. Хмельницький
🕑 18:20 - 19:30
778 км

🏠 11. Волочиськ
🕑 19:30 - 19:35
853 км

🏠 12. Тернопіль
🕑 20:15 - 20:30
903 км

🏠 13. Золочів
🕑 21:30 - 21:35
964 км

🏠 14. Львів
🕑 23:06 - 23:10
1038 км

🏠 15. Львів (8)
🕑 23:10 - 23:20
1046 км

🏠 16. Жовква
🕑 23:50 - 23:55
1069 км

🏠 17. Червоноград
🕑 00:30 - 00:35
1088 км

🏠 18. Нововолинськ
🕑 01:30 - 01:35
1132 км

🏠 19. Устилуг
🕑 02:05 - 03:05
1161 км

🏠 20. Зосін
🕑 02:05 - 03:05
1161 км

🏠 21. Замосць
🕑 04:50 - 04:55
1221 км

🏠 22. Краснистав
🕑 05:25 - 05:30
1254 км

🏠 23. Люблін
🕑 06:15 - 06:20
1276 км
1050.00 грн
🏠 24. Пулави
🕑 07:05 - 07:10
1350 км
1300.00 грн
🏠 25. Радом
🕑 08:00 - 08:05
1416 км
1150.00 грн
🏠 26. Опочно
🕑 09:00 - 09:05
1458 км
1350.00 грн
🏠 27. Томашув-Мазовецький
🕑 09:30 - 09:35
1486 км
1300.00 грн
🏠 28. Петркув-Трибунальський
🕑 10:00 - 10:05
1514 км
1300.00 грн
🏠 29. Пабьєнице
🕑 10:40 - 10:45
1557 км
1350.00 грн
🏠 30. Лодзь
🕑 11:00 - 11:10
1574 км
1350.00 грн
🏠 31. Турек
🕑 12:15 - 12:20
1720 км
1500.00 грн
🏠 32. Коло
🕑 12:45 - 12:50
1777 км
1550.00 грн
🏠 33. Конін
🕑 13:15 - 13:20
1807 км
1550.00 грн
🏠 34. Вжесня
🕑 14:10 - 14:15
1858 км
1700.00 грн
🏠 35. Познань
🕑 14:55 - 15:05
1910 км
1700.00 грн
🏠 36. Новий Томишль
🕑 16:00 - 16:05
1975 км
1800.00 грн
🏠 37. Свебодзін
🕑 16:50 - 16:55
2026 км
1800.00 грн
🏠 38. Мензижец
🕑 17:15 - 17:20
2050 км
1900.00 грн
🏠 39. Гожув Велькопольськи
🕑 18:00 - 18:05
2098 км
1900.00 грн
🏠 40. Пижице
🕑 18:55 - 19:00
2157 км
2100.00 грн
🏠 41. Старград-Щецинський
🕑 19:25 - 19:30
2184 км
2100.00 грн
🏠 42. Щецин
🕑 20:10
2231 км
2100.00 грн
0.0/0