Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Запоріжжя - Вроцлав

Деталі рейсу

Автобус: М3--ІІІ

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Телефон автостанції ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: 0382-789357,789355,79-93-55

Станом на: 5/19/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Запоріжжя 05:25 0 📌
Марганець 06:20 06:25 60 📌
Нікополь 07:00 07:05 78 📌
Кривий Ріг 08:45 08:55 205 📌
Кропивницький 10:50 11:05 322 📌
Умань 13:50 14:00 497 📌
Гайсин 14:55 15:00 562 📌
Вінниця 16:20 16:30 659 📌
Летичів 17:25 17:30 728 📌
Хмельницький 18:20 19:30 778 📌
Волочиськ 19:30 19:35 853 📌
Тернопіль 20:15 20:30 903 📌
Золочів 21:30 21:35 964 📌
Львів 23:06 23:10 1038 📌
Львів (8) 23:10 23:20 1046 📌
Жовква 23:50 23:55 1069 📌
Червоноград 00:30 00:35 1088 📌
Нововолинськ 01:30 01:35 1132 📌
Устилуг 02:05 03:05 1161 📌
Дорогуськ 02:05 03:05 1161
Хелм 05:55 06:00 1173 950.00
Люблін 07:00 07:10 1243 1050.00 📌
Пулави 07:55 08:05 1317 1300.00 📌
Радом 08:55 09:05 1383 1150.00 📌
Скаржинсько-Каменна Затока Мкс 09:50 09:55 1427 1150.00
Кельце 10:30 10:40 1464 1150.00 📌
Радомсько 12:00 12:05 1563 1500.00 📌
Ченстохова 12:50 13:05 1609 1300.00 📌
Катовіце 14:35 14:50 1686 1300.00 📌
Битом 15:05 15:10 1689 1300.00 📌
Забже 15:20 15:25 1701 1350.00 📌
Глівіце- Пкс (5) 15:40 15:45 1715 1350.00 📌
Кендзежин-Козле 16:20 16:25 1753 1450.00 📌
Крапковіце 16:50 16:55 1783 1450.00 📌
Ополе 17:20 17:25 1809 1450.00 📌
Бжег 18:00 18:05 2029 1500.00 📌
Олава 18:20 18:25 2043 1550.00 📌
Вроцлав 18:50 2062 1550.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Запоріжжя
🕑 05:25
0 км

🏠 2. Марганець
🕑 06:20 - 06:25
60 км

🏠 3. Нікополь
🕑 07:00 - 07:05
78 км

🏠 4. Кривий Ріг
🕑 08:45 - 08:55
205 км

🏠 5. Кропивницький
🕑 10:50 - 11:05
322 км

🏠 6. Умань
🕑 13:50 - 14:00
497 км

🏠 7. Гайсин
🕑 14:55 - 15:00
562 км

🏠 8. Вінниця
🕑 16:20 - 16:30
659 км

🏠 9. Летичів
🕑 17:25 - 17:30
728 км

🏠 10. Хмельницький
🕑 18:20 - 19:30
778 км

🏠 11. Волочиськ
🕑 19:30 - 19:35
853 км

🏠 12. Тернопіль
🕑 20:15 - 20:30
903 км

🏠 13. Золочів
🕑 21:30 - 21:35
964 км

🏠 14. Львів
🕑 23:06 - 23:10
1038 км

🏠 15. Львів (8)
🕑 23:10 - 23:20
1046 км

🏠 16. Жовква
🕑 23:50 - 23:55
1069 км

🏠 17. Червоноград
🕑 00:30 - 00:35
1088 км

🏠 18. Нововолинськ
🕑 01:30 - 01:35
1132 км

🏠 19. Устилуг
🕑 02:05 - 03:05
1161 км

🏠 20. Дорогуськ
🕑 02:05 - 03:05
1161 км

🏠 21. Хелм
🕑 05:55 - 06:00
1173 км
950.00 грн
🏠 22. Люблін
🕑 07:00 - 07:10
1243 км
1050.00 грн
🏠 23. Пулави
🕑 07:55 - 08:05
1317 км
1300.00 грн
🏠 24. Радом
🕑 08:55 - 09:05
1383 км
1150.00 грн
🏠 25. Скаржинсько-Каменна Затока Мкс
🕑 09:50 - 09:55
1427 км
1150.00 грн
🏠 26. Кельце
🕑 10:30 - 10:40
1464 км
1150.00 грн
🏠 27. Радомсько
🕑 12:00 - 12:05
1563 км
1500.00 грн
🏠 28. Ченстохова
🕑 12:50 - 13:05
1609 км
1300.00 грн
🏠 29. Катовіце
🕑 14:35 - 14:50
1686 км
1300.00 грн
🏠 30. Битом
🕑 15:05 - 15:10
1689 км
1300.00 грн
🏠 31. Забже
🕑 15:20 - 15:25
1701 км
1350.00 грн
🏠 32. Глівіце- Пкс (5)
🕑 15:40 - 15:45
1715 км
1350.00 грн
🏠 33. Кендзежин-Козле
🕑 16:20 - 16:25
1753 км
1450.00 грн
🏠 34. Крапковіце
🕑 16:50 - 16:55
1783 км
1450.00 грн
🏠 35. Ополе
🕑 17:20 - 17:25
1809 км
1450.00 грн
🏠 36. Бжег
🕑 18:00 - 18:05
2029 км
1500.00 грн
🏠 37. Олава
🕑 18:20 - 18:25
2043 км
1550.00 грн
🏠 38. Вроцлав
🕑 18:50
2062 км
1550.00 грн
0.0/0