Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Маріуполь - Щецин

Деталі рейсу

Автобус: М3-ІІІ -

Дні відправлення: ВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 0

Показати інші рейси в місті: КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

Телефон автостанції КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ: (03849) 31251

Станом на: 5/17/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Маріуполь 13:00 0 📌
Бердянськ 14:45 15:00 90 📌
Мелітополь 17:00 17:20 208 📌
Запоріжжя 19:20 19:40 326 📌
Дніпро 20:10 20:30 427 📌
Кривий Ріг 23:35 23:50 567 📌
Кропивницький 02:10 02:20 692 📌
Умань 04:10 04:20 874 📌
Вінниця 05:20 05:30 1035 📌
Хмельницький 07:25 07:40 1152 📌
Кам'янець-Подільський 10:00 10:30 1260 📌
Чернівці 12:30 13:00 1353 278.00 📌
Кіцмань 13:25 13:30 1385 166.00 📌
Заліщики 14:05 14:10 1411 222.00 📌
Товсте 14:30 14:35 1435 222.00 📌
Чортків 15:20 15:30 1444 222.00 📌
Копиченці 15:40 15:45 1457 278.00 📌
Теребовля 16:10 16:15 1486 278.00 📌
Тернопіль 17:00 17:30 1519 278.00 📌
Львів (8) 19:45 20:00 1654 445.00 📌
Львів 20:10 20:30 1661 445.00 📌
Краківець (кпп) 22:20 23:20 1763 📌
Корчова (кпп) 22:20 23:20 1763
Жешув 02:00 02:05 1829 900.00 📌
Тарнув 02:50 02:55 1909 900.00 📌
Краків 04:20 04:30 1991 1000.00 📌
Краків (аеропорт) 04:40 04:50 2008 1000.00 📌
Катовіце 05:50 06:00 2076 1100.00 📌
Ополе 07:20 07:30 2181 1300.00 📌
Вроцлав 08:30 09:00 2278 1300.00 📌
Легніца 10:30 10:40 2356 📌
Любин 11:10 11:15 2441
Нова Суль 12:00 12:10 2502 📌
Зелена Гура 13:00 13:10 2525 📌
Свебодзін 14:00 14:10 2550 📌
Гожув Велькопольський 15:00 15:10 2617 📌
Щецин 16:30 2728 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Маріуполь
🕑 13:00
0 км

🏠 2. Бердянськ
🕑 14:45 - 15:00
90 км

🏠 3. Мелітополь
🕑 17:00 - 17:20
208 км

🏠 4. Запоріжжя
🕑 19:20 - 19:40
326 км

🏠 5. Дніпро
🕑 20:10 - 20:30
427 км

🏠 6. Кривий Ріг
🕑 23:35 - 23:50
567 км

🏠 7. Кропивницький
🕑 02:10 - 02:20
692 км

🏠 8. Умань
🕑 04:10 - 04:20
874 км

🏠 9. Вінниця
🕑 05:20 - 05:30
1035 км

🏠 10. Хмельницький
🕑 07:25 - 07:40
1152 км

🏠 11. Кам'янець-Подільський
🕑 10:00 - 10:30
1260 км

🏠 12. Чернівці
🕑 12:30 - 13:00
1353 км
278.00 грн
🏠 13. Кіцмань
🕑 13:25 - 13:30
1385 км
166.00 грн
🏠 14. Заліщики
🕑 14:05 - 14:10
1411 км
222.00 грн
🏠 15. Товсте
🕑 14:30 - 14:35
1435 км
222.00 грн
🏠 16. Чортків
🕑 15:20 - 15:30
1444 км
222.00 грн
🏠 17. Копиченці
🕑 15:40 - 15:45
1457 км
278.00 грн
🏠 18. Теребовля
🕑 16:10 - 16:15
1486 км
278.00 грн
🏠 19. Тернопіль
🕑 17:00 - 17:30
1519 км
278.00 грн
🏠 20. Львів (8)
🕑 19:45 - 20:00
1654 км
445.00 грн
🏠 21. Львів
🕑 20:10 - 20:30
1661 км
445.00 грн
🏠 22. Краківець (кпп)
🕑 22:20 - 23:20
1763 км

🏠 23. Корчова (кпп)
🕑 22:20 - 23:20
1763 км

🏠 24. Жешув
🕑 02:00 - 02:05
1829 км
900.00 грн
🏠 25. Тарнув
🕑 02:50 - 02:55
1909 км
900.00 грн
🏠 26. Краків
🕑 04:20 - 04:30
1991 км
1000.00 грн
🏠 27. Краків (аеропорт)
🕑 04:40 - 04:50
2008 км
1000.00 грн
🏠 28. Катовіце
🕑 05:50 - 06:00
2076 км
1100.00 грн
🏠 29. Ополе
🕑 07:20 - 07:30
2181 км
1300.00 грн
🏠 30. Вроцлав
🕑 08:30 - 09:00
2278 км
1300.00 грн
🏠 31. Легніца
🕑 10:30 - 10:40
2356 км

🏠 32. Любин
🕑 11:10 - 11:15
2441 км

🏠 33. Нова Суль
🕑 12:00 - 12:10
2502 км

🏠 34. Зелена Гура
🕑 13:00 - 13:10
2525 км

🏠 35. Свебодзін
🕑 14:00 - 14:10
2550 км

🏠 36. Гожув Велькопольський
🕑 15:00 - 15:10
2617 км

🏠 37. Щецин
🕑 16:30
2728 км

0.0/0