Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Щецин - Мелітополь

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 12 .04 .21

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 93

Показати інші рейси в місті: ВІННИЦЯ

Телефон автостанції ВІННИЦЯ: 0432-671345

Станом на: 5/16/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Щецин 11:30 0 📌
Гожув-Велькопольский 12:55 13:00 110 📌
Свебодзін 14:05 14:10 208 📌
Зелена-Гура 15:15 15:20 253 📌
Легніца 17:25 17:30 331 📌
Вроцлав 18:55 19:00 413 📌
Катовіце 21:40 21:45 501 📌
Краків 23:50 23:55 591 📌
Жешув 01:55 02:00 753 📌
Львів 06:55 07:00 903 📌
Тернопіль 09:55 10:00 1038 📌
Хмельницький 11:55 12:00 1163 📌
Вінниця (1) 14:55 15:00 1280 📌
Умань 17:55 18:00 1420 329.00 📌
Кропивницький 22:55 23:00 1698 439.00 📌
Олександрія 23:50 23:55 1775 📌
Кременчук 00:55 01:00 1825 📌
Полтава 02:55 03:00 1939 📌
Дніпро 04:25 04:30 2139
Харків 04:55 05:00 2250
Запоріжжя 05:55 06:00 2335 📌
Мелітополь 07:00 2460 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Щецин
🕑 11:30
0 км

🏠 2. Гожув-Велькопольский
🕑 12:55 - 13:00
110 км

🏠 3. Свебодзін
🕑 14:05 - 14:10
208 км

🏠 4. Зелена-Гура
🕑 15:15 - 15:20
253 км

🏠 5. Легніца
🕑 17:25 - 17:30
331 км

🏠 6. Вроцлав
🕑 18:55 - 19:00
413 км

🏠 7. Катовіце
🕑 21:40 - 21:45
501 км

🏠 8. Краків
🕑 23:50 - 23:55
591 км

🏠 9. Жешув
🕑 01:55 - 02:00
753 км

🏠 10. Львів
🕑 06:55 - 07:00
903 км

🏠 11. Тернопіль
🕑 09:55 - 10:00
1038 км

🏠 12. Хмельницький
🕑 11:55 - 12:00
1163 км

🏠 13. Вінниця (1)
🕑 14:55 - 15:00
1280 км

🏠 14. Умань
🕑 17:55 - 18:00
1420 км
329.00 грн
🏠 15. Кропивницький
🕑 22:55 - 23:00
1698 км
439.00 грн
🏠 16. Олександрія
🕑 23:50 - 23:55
1775 км

🏠 17. Кременчук
🕑 00:55 - 01:00
1825 км

🏠 18. Полтава
🕑 02:55 - 03:00
1939 км

🏠 19. Дніпро
🕑 04:25 - 04:30
2139 км

🏠 20. Харків
🕑 04:55 - 05:00
2250 км

🏠 21. Запоріжжя
🕑 05:55 - 06:00
2335 км

🏠 22. Мелітополь
🕑 07:00
2460 км

0.0/0