Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Маріуполь - Салерно

Деталі рейсу

Автобус: НЕОПЛАН-40

Дні відправлення: СР

Регулярність: 0

Показати інші рейси в місті: ТЕРНОПІЛЬ

Телефон автостанції ТЕРНОПІЛЬ: 0352-236356

Станом на: 5/22/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Маріуполь 13:15 0 📌
Мелітополь 16:25 16:35 194 📌
Запоріжжя 19:15 19:30 313 📌
Дніпро 21:15 21:30 405 📌
Харків 00:30 00:40 631
Полтава 02:50 03:00 777 📌
Київ 08:30 08:45 1110 📌
Житомир 10:45 10:55 1250 📌
Вінниця 12:35 12:45 1378 📌
Вінниця (2) 12:55 13:05 1385 📌
Хмельницький 15:05 15:15 1495 📌
Тернопіль 17:00 17:10 1610 📌
Івано-Франківськ (2) 19:40 19:55 1749 274.00 📌
Калуш 20:30 20:40 1780 329.00 📌
Стрий 21:50 22:00 1847 406.00 📌
Чоп 01:30 02:30 2052 📌
Падуя 16:50 17:00 3106 4502.00 📌
Болонья 18:40 18:50 3226 4502.00 📌
Скандіччі 20:20 20:30 3336
Рим 00:10 3613 4502.00 📌
Неаполь 02:50 03:00 3831 4502.00 📌
Салерно 04:00 3886 4502.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Маріуполь
🕑 13:15
0 км

🏠 2. Мелітополь
🕑 16:25 - 16:35
194 км

🏠 3. Запоріжжя
🕑 19:15 - 19:30
313 км

🏠 4. Дніпро
🕑 21:15 - 21:30
405 км

🏠 5. Харків
🕑 00:30 - 00:40
631 км

🏠 6. Полтава
🕑 02:50 - 03:00
777 км

🏠 7. Київ
🕑 08:30 - 08:45
1110 км

🏠 8. Житомир
🕑 10:45 - 10:55
1250 км

🏠 9. Вінниця
🕑 12:35 - 12:45
1378 км

🏠 10. Вінниця (2)
🕑 12:55 - 13:05
1385 км

🏠 11. Хмельницький
🕑 15:05 - 15:15
1495 км

🏠 12. Тернопіль
🕑 17:00 - 17:10
1610 км

🏠 13. Івано-Франківськ (2)
🕑 19:40 - 19:55
1749 км
274.00 грн
🏠 14. Калуш
🕑 20:30 - 20:40
1780 км
329.00 грн
🏠 15. Стрий
🕑 21:50 - 22:00
1847 км
406.00 грн
🏠 16. Чоп
🕑 01:30 - 02:30
2052 км

🏠 17. Падуя
🕑 16:50 - 17:00
3106 км
4502.00 грн
🏠 18. Болонья
🕑 18:40 - 18:50
3226 км
4502.00 грн
🏠 19. Скандіччі
🕑 20:20 - 20:30
3336 км

🏠 20. Рим
🕑 00:10
3613 км
4502.00 грн
🏠 21. Неаполь
🕑 02:50 - 03:00
3831 км
4502.00 грн
🏠 22. Салерно
🕑 04:00
3886 км
4502.00 грн
0.0/0