Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Салерно - Маріуполь

Деталі рейсу

Автобус: НЕОПЛАН-40

Дні відправлення: ВТ

Регулярність: 0

Показати інші рейси в місті: ТЕРНОПІЛЬ

Телефон автостанції ТЕРНОПІЛЬ: 0352-236356

Станом на: 5/19/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Салерно 11:30 0 📌
Неаполь 12:30 12:40 55 📌
Рим 15:20 15:30 273 📌
Скандіччі 19:00 19:10 550
Болонья 20:40 20:50 660 📌
Падуя 22:30 22:40 780 📌
Чоп 15:00 16:00 1834 📌
Стрий 19:30 19:40 2039 📌
Калуш 20:50 21:00 2106 📌
Івано-Франківськ (2) 21:35 22:00 2137 📌
Тернопіль 00:30 00:40 2276 📌
Хмельницький 02:25 02:35 2391 494.00 📌
Вінниця (2) 04:35 04:45 2501 494.00 📌
Вінниця 04:50 05:00 2508 494.00 📌
Житомир 06:40 06:50 2636 900.00 📌
Київ 08:50 09:05 2776 823.00 📌
Полтава 14:35 14:45 3109 1098.00 📌
Харків 16:55 17:05 3255
Дніпро 20:05 20:15 3481 1207.00 📌
Запоріжжя 22:00 22:15 3573 📌
Мелітополь 00:55 01:05 3692 📌
Маріуполь 04:15 3886 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Салерно
🕑 11:30
0 км

🏠 2. Неаполь
🕑 12:30 - 12:40
55 км

🏠 3. Рим
🕑 15:20 - 15:30
273 км

🏠 4. Скандіччі
🕑 19:00 - 19:10
550 км

🏠 5. Болонья
🕑 20:40 - 20:50
660 км

🏠 6. Падуя
🕑 22:30 - 22:40
780 км

🏠 7. Чоп
🕑 15:00 - 16:00
1834 км

🏠 8. Стрий
🕑 19:30 - 19:40
2039 км

🏠 9. Калуш
🕑 20:50 - 21:00
2106 км

🏠 10. Івано-Франківськ (2)
🕑 21:35 - 22:00
2137 км

🏠 11. Тернопіль
🕑 00:30 - 00:40
2276 км

🏠 12. Хмельницький
🕑 02:25 - 02:35
2391 км
494.00 грн
🏠 13. Вінниця (2)
🕑 04:35 - 04:45
2501 км
494.00 грн
🏠 14. Вінниця
🕑 04:50 - 05:00
2508 км
494.00 грн
🏠 15. Житомир
🕑 06:40 - 06:50
2636 км
900.00 грн
🏠 16. Київ
🕑 08:50 - 09:05
2776 км
823.00 грн
🏠 17. Полтава
🕑 14:35 - 14:45
3109 км
1098.00 грн
🏠 18. Харків
🕑 16:55 - 17:05
3255 км

🏠 19. Дніпро
🕑 20:05 - 20:15
3481 км
1207.00 грн
🏠 20. Запоріжжя
🕑 22:00 - 22:15
3573 км

🏠 21. Мелітополь
🕑 00:55 - 01:05
3692 км

🏠 22. Маріуполь
🕑 04:15
3886 км

0.0/0