Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Салерно(Іт) - Маріуполь

Деталі рейсу

Автобус: НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .06 .23

Дні відправлення: інформація відсутня

Регулярність: 20

Показати інші рейси в місті: ВІННИЦЯ

Телефон автостанції ВІННИЦЯ: 0432-671345

Станом на: 5/16/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Салерно 11:30 0 📌
Неаполь 12:30 12:40 57 📌
Рим 15:20 15:30 275 📌
Скандіччі 19:00 19:10 554
Болонья 20:40 20:50 658 📌
Падуя 22:30 22:40 778 📌
Кпп Фернетті 01:20 01:40 1075
Кпп Торнижейнтміклос/пінсе(s 05:30 06:30 1351
Чоп/захонь 13:00 14:00 1947
Стрий 19:30 19:40 1980 📌
Калуш 20:50 21:00 2047 📌
Івано-Франківськ 21:35 22:00 2083 📌
Тернопіль 00:30 00:40 2210 📌
Хмельницький 02:25 02:35 2320 📌
Вінниця (2) 04:35 04:45 2443 📌
Вінниця (1) 04:50 05:00 2449 📌
Житомир 06:40 06:50 2605 274.00 📌
Київ 08:50 09:05 2746 549.00 📌
Полтава 14:35 14:45 3115 823.00 📌
Харків 16:55 17:05 3259
Дніпро 20:05 20:15 3370 878.00 📌
Запоріжжя 22:05 22:15 3640 📌
Мелітополь 00:55 01:05 3768 📌
Маріуполь 04:15 3825 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Салерно
🕑 11:30
0 км

🏠 2. Неаполь
🕑 12:30 - 12:40
57 км

🏠 3. Рим
🕑 15:20 - 15:30
275 км

🏠 4. Скандіччі
🕑 19:00 - 19:10
554 км

🏠 5. Болонья
🕑 20:40 - 20:50
658 км

🏠 6. Падуя
🕑 22:30 - 22:40
778 км

🏠 7. Кпп Фернетті
🕑 01:20 - 01:40
1075 км

🏠 8. Кпп Торнижейнтміклос/пінсе(s
🕑 05:30 - 06:30
1351 км

🏠 9. Чоп/захонь
🕑 13:00 - 14:00
1947 км

🏠 10. Стрий
🕑 19:30 - 19:40
1980 км

🏠 11. Калуш
🕑 20:50 - 21:00
2047 км

🏠 12. Івано-Франківськ
🕑 21:35 - 22:00
2083 км

🏠 13. Тернопіль
🕑 00:30 - 00:40
2210 км

🏠 14. Хмельницький
🕑 02:25 - 02:35
2320 км

🏠 15. Вінниця (2)
🕑 04:35 - 04:45
2443 км

🏠 16. Вінниця (1)
🕑 04:50 - 05:00
2449 км

🏠 17. Житомир
🕑 06:40 - 06:50
2605 км
274.00 грн
🏠 18. Київ
🕑 08:50 - 09:05
2746 км
549.00 грн
🏠 19. Полтава
🕑 14:35 - 14:45
3115 км
823.00 грн
🏠 20. Харків
🕑 16:55 - 17:05
3259 км

🏠 21. Дніпро
🕑 20:05 - 20:15
3370 км
878.00 грн
🏠 22. Запоріжжя
🕑 22:05 - 22:15
3640 км

🏠 23. Мелітополь
🕑 00:55 - 01:05
3768 км

🏠 24. Маріуполь
🕑 04:15
3825 км

0.0/0